Jump to content
Logo of Zonnenberg Makelaardij Rhenen | Member Baerz & Co

Utrechtsestraatweg 2 M

3911TT Rhenen • Utrecht

Available

€ 399.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.840

2% transfer tax (€ 7.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 409.340

Purchase price /m²: € 5.549

Photo Gallery

Utrechtsestraatweg 2 M Rhenen

Open house

Zaterdag 16-05 van 11:00 tot 15:00

Photo 1

Description

Open house

Zaterdag 16-05 van 11:00 tot 15:00

Een licht appartement op een unieke plek, waar uw woonideeën alle ruimte krijgen Achter de gevel van dit markante appartementengebouw wacht een licht en open driekamerappartement met volop mogelijkheden om er helemaal uw eigen plek van te maken. Met een woonoppervlakte van 72 m², twee slaapkamers, een prettig ingedeelde woonkamer met open keuken en een balkon met een fantastisch uitzicht over de omgeving vormt dit appartement een ideale basis op een toplocatie . De grote raampartijen zorgen voor een open en luchtige sfeer, terwijl de indeling logisch en overzichtelijk is. Het ruime balkon op het zonnige zuiden geeft u daarnaast een heerlijke buitenruimte met een schitterend uitzicht over de rijn en de omgeving. Het appartementencomplex beschikt over een gezamenlijke parkeerplaats en in de onderbouw is een berging voor u aanwezig. De locatie is werkelijk fenomenaal namelijk op loopastand van het gezellige centrum van Rhenen, dichtbij de bossen van de Utrechtse heuvelrug en uitkijkend over de rijn met zijn uiterwaarde. Kortom, een appartement met karakter, potentie en een ligging die het wonen hier extra aantrekkelijk maakt. De buurt De ligging aan de Utrechtsestraatweg combineert bereikbaarheid met een groene en ruimtelijke omgeving. Op korte afstand vindt u winkels voor de dagelijkse boodschappen, het centrum van Rhenen en diverse voorzieningen zoals scholen en openbaar vervoer. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed: de uiterwaarden van de Rijn, de Grebbeberg en uitgestrekte wandel- en fietsroutes liggen praktisch om de hoek. Dankzij de centrale ligging bent u bovendien snel onderweg richting omliggende plaatsen zoals Veenendaal en Wageningen. Begane grond De gezamenlijke entree is verzorgd en overzichtelijk ingericht, met brievenbussen, bellentableau en toegang tot het trappenhuis met liftinstallatie. Vanuit hier bereikt u ook de bergingen in de onderbouw, waar het appartement beschikt over een eigen, praktische berging. Rondom het gebouw is parkeergelegenheid aanwezig voor bewoners en bezoekers. De verdieping Via het trappenhuis komt u binnen in het appartement op de bovenste verdieping, waar de entree toegang geeft tot alle vertrekken. De woonkamer vormt het hart van de woning en valt direct op door de brede raampartijen en de prettige lichtinval. Hier is ruimte voor een comfortabele zithoek én een eethoek, met directe verbinding naar het zonnige en ruime balkon. Aansluitend bevindt zich de open keuken, functioneel ingedeeld en voorzien van diverse kastruimte en apparatuur, te weten een inductiekookplaat, vlakschermafzuigkap en oven. De keuken kan indien gewenst gewijzigd worden, er is genoeg ruimte voor een moderne herinrichting. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide van een prettig formaat. De hoofdslaapkamer is uitgerust met vaste kasten en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en aanvullend meubilair. De tweede slaapkamer leent zich uitstekend als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte, en is voorzien van een eigen wastafel. De badkamer is praktisch ingericht met een douche, wastafel en aansluitingen voor wasapparatuur. Buitenruimte Het balkon is een fijne verlenging van de woonkamer; er is genoeg ruimte voor een gezellige zit. Hier geniet u van het vrije uitzicht en de zon, een plek waar u op elk moment van de dag even kunt ontspannen. Afsluiting Dit appartement biedt een sterke basis voor comfortabel wonen op een prettige locatie, met ruimte om het helemaal naar uw hand te zetten. Het licht, de indeling en het uitzicht maken dit een plek met toekomst. Bent u op zoek naar een appartement waar u uw eigen woonideeën kunt realiseren? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Kom kijken en ontdek de mogelijkheden zelf. Algemene gegevens - Type woning: 3-kamerappartement - Bouwjaar: 1967 - Aantal kamers: 3 - Aantal slaapkamers: 2 - Aantal badkamers: 1 - Parkeerruimte: er is een parkeerterrein bij het complex aanwezig + openbaar parkeren - Aanwezig: balkon, berging en parkeerplaats - Ligging balkon: zuid - Balkon bereik: via de woonkamer Technische gegevens - Warmwatervoorziening: HR cv-ketel - Verwarmvoorziening: HR-cv-ketel +airco - Vloerverwarming: niet aanwezig - Voorzieningen: airco en buitenzonwering - Mechanische ventilatie: aanwezig - Dubbel glas: geheel - Glasvezel aansluiting aanwezig - Kozijnen: aluminium WILT U EVEN BINNEN KIJKEN? Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Rhenen. U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

Mortgage berekenen

€ 399.500

Cost of copper (estimated): € 9.840

2% transfer tax (€ 7.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 409.340

2,78%

Yearly

%

€ 19.975

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 399.500 k.k.
Status
Available
Open house
Zaterdag 16-05 van 11:00 tot 15:00
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
72 m²
Content
238 m³
Building bound outdoor space
11 m²
External storage space
15 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel, eigendom
Energy label
D

Land Registry and VvE

Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE periodic contribution
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Salvage
Box
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
12-02-2026

Bathroom facilities

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3911

Google Maps

Map of Rhenen

Spatial overview of the work area in Rhenen

Residential and neighborhood statistics in Rhenen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Rhenen. In 2025 were there 15.620 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 451.117.

Residents

15.620

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 451.117

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 21.728

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

461

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Rhenen
Year Residents
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Annual WOZ value

WOZ value per year in Rhenen
Year Average WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composition of residents

Age build-up

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Education level

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origin of residents (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

2.000

Label C

1.362

Label B

935

Label G

650

Label D

626

Label F

529

Label E

375

Label A+++

202

Label A+

119

Label A++

57

Label A++++

19

Label A+++++

6

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Rhenen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricity: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricity: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricity: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricity: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricity: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricity: 2.938

Business activity in Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Total number of company establishments: 2.275

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Rhenen
Period Crimes
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Rhenen.

Frequently asked questions about living in Rhenen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer houses in Rhenen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.