Jump to content
Logo of Borghouts Makelaars b.v.

J.T. Cremerlaan 39

2071SL Santpoort-Noord • Noord-Holland

Available

€ 795.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 17.750

2% transfer tax (€ 15.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 812.750

Purchase price /m²: € 6.023

Photo Gallery

Description

UNIEK ! OP GEWILDE LOCATIE IN SANTPOORT-NOORD GELEGEN, EEN ZEER GOED ONDERHOUDEN, GEHEEL VERBOUWDE (2015), UITGEBOUWDE (-WOONKAMER EN TWEEDE VERDIEPING) KARAKTERISTIEKE '30-ER JAREN WONING MET VOOR- EN DIEPE (ca. 15 METER) ZONNIGE ACHTERTUIN OP HET ZUIDEN MET ACHTEROM, WOONKEUKEN, VIJF SLAAPKAMERS EN LUXE BADKAMER! WOONOPPERVLAKTE 132 M² Deze sfeervolle woning beschikt over een energielabel A++ ! (warmtepomp, zonnepanelen, dubbele beglazing, vloer- en dakisolatie) en ligt in een fijne, brede en “groene” straat in een kindvriendelijke woonomgeving. Op loop/fietsafstand is de winkelstraat met wekelijkse markt en ruime keuze aan (specialiteiten) winkels en restaurants, NS station met directe verbinding naar Haarlem, Amsterdam (25 minuten) en Alkmaar. Busverbinding tussen IJmuiden en Haarlem. Met de auto/fiets is Haarlem goed bereikbaar. Via Westelijke Randweg zijn A9 en A22 snel bereikbaar. In/rond het dorp is een grote speeltuin, wandelbos Burgemeester Rijkenspark, landgoed Duin en Kruidberg, brasserie Hoeve Duin en Kruidberg (met speelweide), diverse sportfaciliteiten, manege en een molen waar biologische producten verkocht worden. Het strand en de zee zijn eenvoudig op de fiets bereikbaar. In de Kennemerduinen wordt gewandeld, gefietst, gezwommen en er zijn genoeg ruiterpaden. Indeling: Begane grond: entree; vestibule met meteropstelling, hal met trapkast, luxe modern toilet, ruime en uitgebouwde woonkamer met een fraaie visgraat houten vloer, zitgedeelte met erker aan de voorzijde, moderne (woon-) keuken aan de achterzijde voorzien van diverse inbouwapparatuur (o.a.: vaatwasser, 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, magnetron/oven ) en openslaande tuindeuren naar de prachtige achtertuin met achterom. Eerste etage: overloop, grote slaapkamer aan de achterzijde, luxe badkamer met douche, 2e toilet, ligbad en wastafel in meubel, ruime voorslaapkamer, zijkamer aan de voorzijde met wasmachine/droger aansluiting en opstelling cv-ketel. Deze etage is voorzien van een laminaatvloer. Tweede verdieping: royale etage dankzij vergroting middels opbouw van de zolder; overloop; ruime slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot bergvliering en ruime slaapkamer aan de achterzijde. - Lichte, sfeervolle en zeer goed onderhouden gezinswoning - Heerlijke woonkeuken met toegang tot zonnige en diepe achtertuin op het Zuiden - Veel originele details aanwezig zoals paneeldeuren, glas-in-loodramen. - Gestucte wanden en plafonds - Uitbouw parterre en opbouw tweede verdieping uit 2015 - Energielabel A ++: zonnepanelen, warmtepomp, vloer- en dakisolatie - Voor indeling en afmetingen: zie de plattegronden - Oplevering: in overleg

Mortgage berekenen

€ 795.000

Cost of copper (estimated): € 17.750

2% transfer tax (€ 15.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 812.750

3,04%

Yearly

%

€ 39.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 795.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
132 m²
Land area
180 m²
Content
475 m³
Backyard area
85 m²

Construction and Energy

Year of construction
1935
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Heating
Warmtepomp
Warm water
Cv-ketel
Energy label
A++

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
11-05-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Additional features

  • Zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 2071

Google Maps

Location of Santpoort-Noord

Spatial overview of the work area in Santpoort-Noord

Residential and neighborhood statistics in Santpoort-Noord

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Santpoort-Noord. In 2025 were there 7.265 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 551.000.

Residents

7.265

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 551.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

261

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Year Residents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Annual WOZ value

WOZ value per year in Santpoort-Noord
Year Average WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Education level

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origin of residents (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Santpoort-Noord
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricity: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.990

Business activity in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Total number of company establishments: 1.110

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Santpoort-Noord
Period Crimes
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Santpoort-Noord.

Frequently asked questions about living in Santpoort-Noord

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer houses in Santpoort-Noord

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.