Jump to content
Logo of VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM

Hagelingerweg 167 B

2071CD Santpoort-Noord

Available

€ 400.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.850

2% transfer tax (€ 8.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 409.850

Purchase price /m²: € 5.479

Photo Gallery

Description

Instapklaar wonen in hartje Santpoort-Noord? Dit is je kans! Ben jij op zoek naar een modern, sfeervol én energiezuinig appartement op een toplocatie? Dan wil je deze woning aan de Hagelingerweg 167 B absoluut gezien hebben! Dit vrijwel nieuwe appartement is in 2023 onder architectuur volledig verbouwd en tot in detail afgewerkt. Hier hoef je echt alleen nog je koffers uit te pakken. Wat direct opvalt is de fijne combinatie van licht, ruimte en comfort. De woning is strak afgewerkt met onder andere een stijlvolle PVC visgraatvloer, glad gestucte wanden, moderne keuken en luxe badkamer. Dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren met Frans balkon voelt het appartement heerlijk licht en ruim aan. Ook aan duurzaamheid is volop aandacht besteed. De woning is optimaal geïsoleerd, voorzien van energielabel A, vloerverwarming, nieuwe kozijnen, elektra en deuren. Dat betekent niet alleen comfortabel wonen, maar ook lage energielasten — wel zo fijn! De ligging is echt ideaal. Midden in het gezellige centrum van Santpoort-Noord woon je letterlijk op loopafstand van verswinkels, supermarkt, horeca, trein- en busverbindingen. Zin in natuur of een dagje strand? Binnen no-time sta je in de duinen of aan zee. Ook Haarlem is snel en eenvoudig bereikbaar. Indeling Via de entree op de begane grond bereik je met de trap het appartement op de eerste verdieping. Hier kom je binnen in een verrassend ruime en lichte woonkamer met fraai uitzicht aan de voorzijde en openslaande deuren naar een charmant Frans balkon. De moderne keuken sluit perfect aan bij de stijlvolle uitstraling van de woning en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De woning beschikt over een ruime slaapkamer én een tweede kamer met openslaande deuren naar het royale, zonnige terras. Deze kamer is ideaal als thuiswerkplek, (logeer/slaap)kamer of hobbyruimte. De moderne badkamer is luxe uitgevoerd met elektrische vloerverwarming, een ruime inloopdouche, vrijhangend toilet en een stijlvol meubel met dubbele waskom. Goed om te weten: - Volledig vernieuwd en onder architectuur verbouwd in 2023 - Energielabel A - Woonoppervlakte ca. 73 m² (NEN 2580) - Moderne keuken en luxe badkamer - PVC vloer in visgraatmotief - Vloerverwarming en optimale isolatie - Heerlijk terras én Frans balkon - Centrale ligging nabij winkels, horeca, OV, duinen en strand - Instapklaar wonen zonder klussen Zoek jij een stijlvolle eerste woning op een plek waar alles dichtbij is? Dan zou Hagelingerweg 167 B zomaar jouw perfecte start kunnen zijn. Plan snel een bezichtiging — we laten deze leuke woning graag aan je zien!

Mortgage berekenen

€ 400.000

Cost of copper (estimated): € 9.850

2% transfer tax (€ 8.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 409.850

2,78%

Yearly

%

€ 20.000

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 400.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Bovenwoning (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
73 m²
Content
224 m³
Building bound outdoor space
17 m²

Construction and Energy

Year of construction
1924
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom
Energy label
A

Land Registry and VvE

Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 2071

Google Maps

Location of Santpoort-Noord

Spatial overview of the work area in Santpoort-Noord

Residential and neighborhood statistics in Santpoort-Noord

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Santpoort-Noord. In 2025 were there 7.265 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 551.000.

Residents

7.265

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 551.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

261

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Year Residents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Annual WOZ value

WOZ value per year in Santpoort-Noord
Year Average WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Education level

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origin of residents (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Santpoort-Noord
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricity: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.990

Business activity in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Total number of company establishments: 1.110

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Santpoort-Noord
Period Crimes
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Santpoort-Noord.

Frequently asked questions about living in Santpoort-Noord

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer houses in Santpoort-Noord

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.