Aller directement au contenu
Logo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS HAARLEM

Hagelingerweg 167 B

2071CD Santpoort-Noord

Disponible

€ 400.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 409.850

Prix d'achat /m²: € 5.479

Galerie de photos

Description

Instapklaar wonen in hartje Santpoort-Noord? Dit is je kans! Ben jij op zoek naar een modern, sfeervol én energiezuinig appartement op een toplocatie? Dan wil je deze woning aan de Hagelingerweg 167 B absoluut gezien hebben! Dit vrijwel nieuwe appartement is in 2023 onder architectuur volledig verbouwd en tot in detail afgewerkt. Hier hoef je echt alleen nog je koffers uit te pakken. Wat direct opvalt is de fijne combinatie van licht, ruimte en comfort. De woning is strak afgewerkt met onder andere een stijlvolle PVC visgraatvloer, glad gestucte wanden, moderne keuken en luxe badkamer. Dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren met Frans balkon voelt het appartement heerlijk licht en ruim aan. Ook aan duurzaamheid is volop aandacht besteed. De woning is optimaal geïsoleerd, voorzien van energielabel A, vloerverwarming, nieuwe kozijnen, elektra en deuren. Dat betekent niet alleen comfortabel wonen, maar ook lage energielasten — wel zo fijn! De ligging is echt ideaal. Midden in het gezellige centrum van Santpoort-Noord woon je letterlijk op loopafstand van verswinkels, supermarkt, horeca, trein- en busverbindingen. Zin in natuur of een dagje strand? Binnen no-time sta je in de duinen of aan zee. Ook Haarlem is snel en eenvoudig bereikbaar. Indeling Via de entree op de begane grond bereik je met de trap het appartement op de eerste verdieping. Hier kom je binnen in een verrassend ruime en lichte woonkamer met fraai uitzicht aan de voorzijde en openslaande deuren naar een charmant Frans balkon. De moderne keuken sluit perfect aan bij de stijlvolle uitstraling van de woning en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De woning beschikt over een ruime slaapkamer én een tweede kamer met openslaande deuren naar het royale, zonnige terras. Deze kamer is ideaal als thuiswerkplek, (logeer/slaap)kamer of hobbyruimte. De moderne badkamer is luxe uitgevoerd met elektrische vloerverwarming, een ruime inloopdouche, vrijhangend toilet en een stijlvol meubel met dubbele waskom. Goed om te weten: - Volledig vernieuwd en onder architectuur verbouwd in 2023 - Energielabel A - Woonoppervlakte ca. 73 m² (NEN 2580) - Moderne keuken en luxe badkamer - PVC vloer in visgraatmotief - Vloerverwarming en optimale isolatie - Heerlijk terras én Frans balkon - Centrale ligging nabij winkels, horeca, OV, duinen en strand - Instapklaar wonen zonder klussen Zoek jij een stijlvolle eerste woning op een plek waar alles dichtbij is? Dan zou Hagelingerweg 167 B zomaar jouw perfecte start kunnen zijn. Plan snel een bezichtiging — we laten deze leuke woning graag aan je zien!

Prêt immobilier berekenen

€ 400.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 409.850

2,78%

Annuellement

%

€ 20.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 400.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Contenu
224 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
17 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1924
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2071

Google Maps

Localisation de Santpoort-Noord

Aperçu spatial du site de travail dans Santpoort-Noord

Chiffres de logement et de quartier dans Santpoort-Noord

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Santpoort-Noord. En 2025 étaient 7.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 551.000.

Résidents

7.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 551.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 40.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

261

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Année Résidents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Santpoort-Noord
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Niveau d'enseignement

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origine des habitants (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

711

Étiquette F

631

Étiquette G

559

Étiquette E

422

Étiquette D

359

Étiquette A

335

Étiquette B

325

Étiquette A+

17

Étiquette A++

11

Étiquette A+++

7

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Santpoort-Noord
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.150 • Électricité: 2.760

Huurwoning

Gaz: 710 • Électricité: 1.620

Koopwoning

Gaz: 1.060 • Électricité: 2.680

Appartement

Gaz: 650 • Électricité: 1.610

Tussenwoning

Gaz: 960 • Électricité: 2.490

Vrijstaande woning

Gaz: 1.760 • Électricité: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.990

Activité dans Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Nombre total d'établissements: 1.110

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Santpoort-Noord
Période Délits
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Santpoort-Noord.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Santpoort-Noord

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer maisons in Santpoort-Noord

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.