Jump to content
Logo of VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Molenveltlaan 32

2071BS Santpoort-Noord • Noord-Holland

Sold

€ 850.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 18.850

2% transfer tax (€ 17.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 868.850

Purchase price /m²: € 6.640

Photo Gallery

Description

OP EEN PRACHTIGE LOCATIE IN EEN RUSTIGE WOONOMGEVING, STAAT DEZE UITSTEKEND ONDERHOUDEN, UITGEBOUWDE 2-ONDER-1-KAPWONING MET OPRIT, RUIME STENEN GARAGE EN ZONNIGE, DIEPE ACHTERUIN! DE MOOIE UITBOUW AAN DE ACHTERZIJDE GEEFT EXTRA VEEL LEEFRUIMTE EN BETREKT DE TUIN BIJ HET HUIS. DE DIEPE ACHTERTUIN IS IDEAAL GELEGEN OP HET ZUID/ZUIDOOSTEN EN BIEDT VEEL PRIVACY EN ACHTERIN BEVINDT ZICH EEN GEZELLIGE VERANDA. U KUNT OP ELK MOMENT VAN DE DAG VAN DE TUIN EN DE ZON GENIETEN. HET IS HIER HEERLIJK WONEN MET HET BOS, DE DUINEN EN HET STRAND OP LOOP- EN FIETSAFSTAND. TEVENS ZIJN ALLE VOORZIENINGEN ZOALS SCHOLEN, SPORTVERENIGINGEN EN HET N.S. STATION BINNEN HANDBEREIK. SANTPOORT HEEFT DIVERSE SPECIAALZAAKJES EN BIJZONDERE RESTAURANTJES. AL MET AL EEN FIJNE PLEK OM TE WONEN! INDELING: Parterre: Entree, meterkast; ruime hal met nieuwe voordeur; kelderkast; vergroot, nieuw toilet met fontein; dubbele deuren naar de royale, uitgebouwde woonkamer met erker aan de voorzijde en prachtige parketvloer met vloerverwarming, schuifpui en loopdeur naar de fraaie achtertuin; ruime, luxe keuken uit 2020 voorzien van granieten aanrecht en Siemens inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, combimagnetron en Quooker. 1e verdieping: Overloop; in totaal 3 kamers; slaapkamer aan de voorzijde; slaapkamer aan de achterzijde; studeer/waskamer met opstelling van wasmachine/droger, bidet en vaste kast; moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, 2e toilet en vloerverwarming. De vloeren op overloop en slaapkamers zijn voorzien van pvc. 2e verdieping: Overloop met opstelling van CV-ketel uit 2015; slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde; 2e badkamer met wastafelmeubel en toilet (sanibroyeur). Zolderberging. BIJZONDERHEDEN: -Fantastische locatie! -Prachtige en sfeervolle woonwijk -Keurig onderhouden woning, werkelijk zo te betrekken! -Schitterende achtertuin -Grote garage -Zij-, achtergevel en garage zijn opnieuw gevoegd in 2009 -Nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen -Geheel voorzien van dubbel glas -Dakpannen en zinken goten vernieuwd in 2013 -Aanbouw gerenoveerd in 1998, dakbedekking aanbouw uit 2020 -Energielabel C -Elektra 8 groepen met aardlekschakelaars -CV ketel Nefit uit 2015 -Vloerverwarming (met nieuwe pomp) in woonkamer, keuken, hal, toilet en badkamer -Elektrisch zonnescherm uit 2023 -Voor indeling en afmetingen zie de plattegronden -Oplevering januari 2026

Mortgage berekenen

€ 850.000

Cost of copper (estimated): € 18.850

2% transfer tax (€ 17.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 868.850

3,04%

Yearly

%

€ 42.500

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 850.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, halfvrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
128 m²
Land area
278 m²
Content
511 m³
Other enclosed space
15 m²
Backyard area
115 m²

Construction and Energy

Year of construction
1955
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Boiler
Nefit Trendline ( combiketel uit 2015)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidoosten
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
04-09-2025
Sale date
20-10-2025

Bathroom facilities

Inloopdouche, 2 toiletten, en 2 wastafelmeubels

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 2071

Google Maps

Location of Santpoort-Noord

Spatial overview of the work area in Santpoort-Noord

Residential and neighborhood statistics in Santpoort-Noord

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Santpoort-Noord. In 2025 were there 7.265 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 551.000.

Residents

7.265

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 551.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 40.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

261

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Santpoort-Noord
Year Residents
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Annual WOZ value

WOZ value per year in Santpoort-Noord
Year Average WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Education level

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origin of residents (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

711

Label F

631

Label G

559

Label E

422

Label D

359

Label A

335

Label B

325

Label A+

17

Label A++

11

Label A+++

7

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Santpoort-Noord
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricity: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricity: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricity: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricity: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricity: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.990

Business activity in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Total number of company establishments: 1.110

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Santpoort-Noord
Period Crimes
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Santpoort-Noord.

Frequently asked questions about living in Santpoort-Noord

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer houses in Santpoort-Noord

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.