Jump to content
Logo of SC Bakker Makelaardij oz BV

Ruigeweg 30

1752HB Sint Maartensbrug • Noord-Holland

Sold

€ 480.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.450

2% transfer tax (€ 9.600) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 491.450

Purchase price /m²: € 4.528

Photo Gallery

Description

Vanaf prijs: € 480.000,- k.k. Met een vanaf prijs wordt bedoeld dat u vanaf dit bedrag kunt bieden op deze woning. Lagere biedingen worden dan ook niet geaccepteerd. Bij een traditionele verkoop wordt gewerkt met een vraagprijs. Bij een vraagprijs wordt juist vaak een lager bod dan de vraagprijs uitgebracht. Vrijstaande woning met schitterende vergezichten over agrarisch Zijpe! Het ultieme buitenleven beleven? Dat kan in deze vrijstaande woning met royale schuur en tweede schuur/garage op een royale kavel van maar liefst 1.955 m². Op korte afstand van de kust tussen weilanden, bollenvelden en eindeloze uitzichten biedt deze fijne woning u rust, natuur en ruimte. Tegelijkertijd ligt het bruisende Schagen met alle voorzieningen vlakbij. Alleen al de weg naar de woning toe, omringd door groen, is door de bomentunnel een lust voor het oog. De woning wordt omringd door een groene tuin met aan de voorzijde een oprijpad waar u met gemak meerdere auto's kunt parkeren. Gelijkvloers wonen is mogelijk door de aanwezigheid van een slaapkamer en badkamer op de begane grond. De woonkamer wordt verwarmd door een gas -en houtkachel en sluit aan op de open keuken met diverse inbouwapparatuur. Aangrenzend treft u de royale praktische bijkeuken. Op de verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig en zorgt een dakkapel op de overloop voor extra lichtinval. De achtertuin ligt op het zuidoosten en is een fijne plek om van de zon te genieten, met zicht op de uitgestrekte weilanden achter de woning. Naast de woning bevinden zich een royale stenen garage/schuur met overheaddeur en een houten schuur. Ideaal voor opslag, een werkruimte of als klusplek. De woning is netjes onderhouden en biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. Een ideale plek voor wie ruimte zoekt, graag buiten leeft en de potentie ziet van een woning op een geweldige locatie. Het strand van Sint Maartenszee ligt op wandelafstand of op 15 minuten fietsen en de stranden van Petten en Callantsoog liggen op 25 minuten fietsen. Het gezellige stadje Schagen ligt op een kwartier rijden en binnen 30-50 minuten bent u in Alkmaar of Amsterdam. Kortom; bent u op zoek naar ruimte en rust in een landelijke omgeving? Dan is dit de juiste plek. Bouwjaar ca: 1931, perceeloppervlakte 1.955 m², gebruiksoppervlakte wonen ca. 106 m², externe bergruimte ca. 21 m² en inhoud ca. 335 m³. Begane grond: Welkom via de entree. Linksaf de slaapkamer met kastenwand, rechtsaf de woonkamer met laminaatvloer en een gas -en houtkachel. Aansluitend de open keuken met laminaatvloer en een hoekopstelling met 4-pits gaskookplaat, inbouwoven, afzuigkap, vaatwasser en een trapkast met gasmeter. Vervolgens treft u de bijkeuken, voorzien van vloertegels, een meterkast (4 groepen, geen aardlekschakelaar), aansluiting wasmachine en de CV opstelling (Vaillant, 2009, alleen voor warm water). Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de toiletruimte en de badkamer. Deze is deels betegeld en beschikt over een doucheruimte en wastafel. Eerste verdieping: Via een vaste trap bereikt u de overloop met dakkapel en toegang tot de tweede en de derde slaapkamer. Tuin: De royale tuin ligt rondom de woning. De achtertuin ligt op het zuidoosten en is voorzien van een gazon, zonneterras en een hobbykas. Naast de woning kunt meerdere auto's parkeren op het oprijpad voor de garage/schuur. Deze is voorzien van een overheaddeur en elektra. Aansluitend treft u de houten schuur met elektra. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda