Jump to content
Logo of Diepeveen Makelaars

Patrimoniumlaan 24 D

3904AD Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 396.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.770

2% transfer tax (€ 7.920) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 405.770

Purchase price /m²: € 4.400

Photo Gallery

Description

Dit comfortabele 3-KAMERAPPARTEMENT in een kleinschalig complex biedt alles wat u zoekt: een royale carport, privéberging én extra ruimte op het afgesloten binnenterrein – zelfs geschikt voor een caravan of camper. Binnen geniet u van een stijlvolle afwerking met onder andere een lichte woonkamer, een moderne open keuken (2019) met kookeiland en een zonnig, inpandig balkon op het zuiden. Twee ruime slaapkamers en een complete badkamer maken het geheel af. Bovendien zorgen de recent geplaatste airco's (2025) én de aanwezigheid van zonnepanelen voor extra comfort en maken dit appartement ook nog eens tot een duurzame woonplek. Kortom: een instapklaar, energiezuinig appartement met volop ruimte en comfort – binnen én buiten! Bouwjaar: 2006. Woonoppervlakte: 90 m². Energielabel: A. Indeling: Begane grond: via de ruime doorgang in het gebouw – breed genoeg voor een auto – komen we op het binnenterrein van dit kleinschalige appartementencomplex. Hier bevinden zich de bergingen en royale carports, één per appartement. De houten berging van circa 13 m² is voorzien van elektra en biedt voldoende ruimte voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen. Daarnaast zijn er extra parkeerplaatsen beschikbaar voor bezoekers. We betreden het appartementencomplex via de beveiligde entree op het binnenterrein en komen binnen in de centrale hal. Hier bevinden zich het trappenhuis en de liftinstallatie. Het te koop aangeboden appartement is gelegen op de eerste verdieping. Eerste verdieping: via de eigen entree betreden we het appartement en komen we in de ruime ontvangsthal. Hier bevinden zich de meterkast (10 groepen) en de kast met de cv-installatie (Remeha Quinta 28C/CW4, '06). Vanuit de hal heeft u toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer en open keuken bereikt u via een glaspaneeldeur. De ruimte is fraai afgewerkt met antracietkleurige plavuizen met daaronder comfortabele vloerverwarming. De wanden zijn voorzien van spachtelputz. De woonkamer biedt voldoende plaats voor zowel een zit- als een eethoek. De moderne keuken, geplaatst in 2019, is uitgevoerd met greeploze fronten in houtlook en een kunststof aanrechtblad. De keuken bestaat uit een rechte opstelling in combinatie met een kookeiland, en is van alle luxe voorzien: een inductiekookplaat met downdraft-afzuiging, een oven, combimagnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en een dubbele spoelbak. Via een schuifpui is het fijne, inpandige balkon van circa 6 m² bereikbaar. Ook bij regenachtig weer kunt u hier beschut buiten zitten. Het balkon biedt een gezellige uitzicht over de levendige Patrimoniumlaan en dankzij de zuidelijke ligging geniet u hier volop van de zon. Bovendien is het balkon uitgerust met een zonnescherm. Teruggekomen in de hal krijgt u toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, een separate toiletruimte en een inpandige berging. De slaapkamers zijn respectievelijk ca. 14.9 m² en 8.1 m² groot en liggen aan de achterzijde van het complex. Eén van de kamers is afgewerkt met tapijt, de andere met dezelfde antracietkleurige plavuizen als in de woonkamer. De wanden zijn in beide kamers netjes afgewerkt met spachtelputz. De grootste slaapkamer is uitgerust met een airco-installatie, die zeer recent – in 2025 – is geplaatst. Ook in de woonkamer is een airco-unit aanwezig, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat, ook op warme dagen. De volledig betegelde badkamer (ca. 6.6 m²) is uitgevoerd met matte witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels. De badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche, een modern wastafelmeubel met spiegelkast en kolomkast en een designradiator. Voor extra comfort is de badkamer voorzien van vloerverwarming en mechanische ventilatie. In de inpandige berging zijn de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie-unit ondergebracht. Bovendien is hier nog extra bergruimte aanwezig. Aanvullend: - op het platte dak van het appartementencomplex liggen 6 zonnepanelen ('24); - servicekosten: € 205,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: november '25.

Mortgage berekenen

€ 396.000

Cost of copper (estimated): € 9.770

2% transfer tax (€ 7.920) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 405.770

2,78%

Yearly

%

€ 19.800

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 396.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
90 m²
Content
270 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
13 m²

Construction and Energy

Year of construction
2006
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Quinta 28C/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Zonneterras
Garden location
gelegen op het zuidwesten
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en parkeerplaats

Planning

Available since
23-05-2025
Sale date
18-06-2025

Bathroom facilities

Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3904

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.