Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Dit comfortabele 3-KAMERAPPARTEMENT in een kleinschalig complex biedt alles wat u zoekt: een royale carport, privéberging én extra ruimte op het afgesloten binnenterrein – zelfs geschikt voor een caravan of camper. Binnen geniet u van een stijlvolle afwerking met onder andere een lichte woonkamer, een moderne open keuken (2019) met kookeiland en een zonnig, inpandig balkon op het zuiden. Twee ruime slaapkamers en een complete badkamer maken het geheel af. Bovendien zorgen de recent geplaatste airco's (2025) én de aanwezigheid van zonnepanelen voor extra comfort en maken dit appartement ook nog eens tot een duurzame woonplek. Kortom: een instapklaar, energiezuinig appartement met volop ruimte en comfort – binnen én buiten! Bouwjaar: 2006. Woonoppervlakte: 90 m². Energielabel: A. Indeling: Begane grond: via de ruime doorgang in het gebouw – breed genoeg voor een auto – komen we op het binnenterrein van dit kleinschalige appartementencomplex. Hier bevinden zich de bergingen en royale carports, één per appartement. De houten berging van circa 13 m² is voorzien van elektra en biedt voldoende ruimte voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen. Daarnaast zijn er extra parkeerplaatsen beschikbaar voor bezoekers. We betreden het appartementencomplex via de beveiligde entree op het binnenterrein en komen binnen in de centrale hal. Hier bevinden zich het trappenhuis en de liftinstallatie. Het te koop aangeboden appartement is gelegen op de eerste verdieping. Eerste verdieping: via de eigen entree betreden we het appartement en komen we in de ruime ontvangsthal. Hier bevinden zich de meterkast (10 groepen) en de kast met de cv-installatie (Remeha Quinta 28C/CW4, '06). Vanuit de hal heeft u toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer en open keuken bereikt u via een glaspaneeldeur. De ruimte is fraai afgewerkt met antracietkleurige plavuizen met daaronder comfortabele vloerverwarming. De wanden zijn voorzien van spachtelputz. De woonkamer biedt voldoende plaats voor zowel een zit- als een eethoek. De moderne keuken, geplaatst in 2019, is uitgevoerd met greeploze fronten in houtlook en een kunststof aanrechtblad. De keuken bestaat uit een rechte opstelling in combinatie met een kookeiland, en is van alle luxe voorzien: een inductiekookplaat met downdraft-afzuiging, een oven, combimagnetron, koelkast met vriesvak, vaatwasser en een dubbele spoelbak. Via een schuifpui is het fijne, inpandige balkon van circa 6 m² bereikbaar. Ook bij regenachtig weer kunt u hier beschut buiten zitten. Het balkon biedt een gezellige uitzicht over de levendige Patrimoniumlaan en dankzij de zuidelijke ligging geniet u hier volop van de zon. Bovendien is het balkon uitgerust met een zonnescherm. Teruggekomen in de hal krijgt u toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, een separate toiletruimte en een inpandige berging. De slaapkamers zijn respectievelijk ca. 14.9 m² en 8.1 m² groot en liggen aan de achterzijde van het complex. Eén van de kamers is afgewerkt met tapijt, de andere met dezelfde antracietkleurige plavuizen als in de woonkamer. De wanden zijn in beide kamers netjes afgewerkt met spachtelputz. De grootste slaapkamer is uitgerust met een airco-installatie, die zeer recent – in 2025 – is geplaatst. Ook in de woonkamer is een airco-unit aanwezig, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat, ook op warme dagen. De volledig betegelde badkamer (ca. 6.6 m²) is uitgevoerd met matte witte wandtegels en antracietkleurige vloertegels. De badkamer is voorzien van een ligbad, een inloopdouche, een modern wastafelmeubel met spiegelkast en kolomkast en een designradiator. Voor extra comfort is de badkamer voorzien van vloerverwarming en mechanische ventilatie. In de inpandige berging zijn de witgoedaansluitingen en de mechanische ventilatie-unit ondergebracht. Bovendien is hier nog extra bergruimte aanwezig. Aanvullend: - op het platte dak van het appartementencomplex liggen 6 zonnepanelen ('24); - servicekosten: € 205,- per maand; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: november '25.
€ 396.000
Coste del comprador (estimado): € 9.770
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.920) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 405.770
2,78%
Anualmente
€ 19.800
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²