Jump to content
Logo of Diepeveen Makelaars

Verwierdelaan 3

3903DL Veenendaal • Utrecht

€ 585.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 13.550

2% transfer tax (€ 11.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 598.550

Purchase price /m²: € 4.957

Photo Gallery

Description

Aan de Verwierdelaan 3 vindt u deze verzorgde GESCHAKELDE 2-ONDER-1-KAPWONING met GARAGE (15.8 m²) en BERGING (8.4 m²), gelegen in een rustige en geliefde woonomgeving. De woning is keurig onderhouden en in 2019 grondig gemoderniseerd. De woning beschikt over een lichte, tuingerichte woonkamer, een moderne keuken en badkamer (2019) met eigentijdse uitstraling en vier slaapkamers. De diepe, zonnige tuin op het zuidoosten is een echte blikvanger: verzorgd aangelegd met een royaal terras, groene borders en voldoende ruimte voor meerdere zitplekken. Zo kunt u hier de hele dag van de zon genieten! De ligging is ideaal: in de rustige en populaire wijk “Petenbos”, met in de directe omgeving een supermarkt, winkels, basisscholen en diverse andere voorzieningen. Op loopafstand bevinden zich de Prattenburgse bossen en het natuurgebied Kwintelooijen, waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Het centrum van Veenendaal, de uitvalswegen richting o.a. Rhenen en Elst en het NS-station zijn eveneens snel bereikbaar. Bouwjaar: 1997. Perceel: 236 m². Woonoppervlakte: 118 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de voortuin, aangelegd met bestrating en een groene border, betreden we de entree van de woning. We komen binnen in de ontvangsthal waar de toiletruimte, meterkast (5 groepen), de trapopgang naar de eerste verdieping en de inpandige doorgang naar de garage zijn ondergebracht. De hal is afgewerkt met dezelfde tegelvloer als de toiletruimte en de badkamer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De toiletruimte is in 2019 volledig vernieuwd, stijlvol betegeld en voorzien van een hangend toilet en fonteintje. Vanuit de hal komt u in de lichte, tuingerichte woonkamer met een praktische trapkast en deur naar de achtertuin. Dankzij de grote raampartijen in de achtergevel is er volop daglicht. De woonkamer staat via het ruime eetgedeelte in open verbinding met de keuken, waardoor een prettige, open leefruimte van maar liefst 46.5 m² ontstaat. De nette keuken (2019) is uitgevoerd in een rechte opstelling met twee hoge kasten, voorzien van matwitte fronten en een composieten aanrechtblad. Alle inbouwapparatuur is aanwezig, waaronder een 5-pitsgaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en spoelbak. Inbouwspots zorgen voor een warme en sfeervolle verlichting. De gehele begane grond is afgewerkt met een eiken lamelparketvloer en strak gestucte wanden in neutrale tinten. Bovendien zijn in 2019 alle binnendeuren vernieuwd, wat bijdraagt aan de verzorgde en eigentijdse uitstraling van het geheel. Eerste verdieping: vanaf de overloop zijn de vier slaapkamers en de in 2019 vernieuwde badkamer te bereiken. Op de overloop bevindt zich een vaste kast waar de cv-combiketel (Nefit Proline '12) is ondergebracht. De slaapkamers hebben een oppervlakte van respectievelijk 16.6, 10.4, 10.2 en 6.1 m². De hoofdslaapkamer is aan de voorzijde gelegen en beslaat de volle breedte van de woning. Deze ruime slaapkamer is voorzien van airconditioning en is afgewerkt met een tapijtvloer, welke ook doorloopt op de overloop. Slaapkamer 2, 3 en 4 zijn afgewerkt met een vergrijsde laminaatvloer. Alle kamers zijn keurig afgewerkt met gesausde wanden in neutrale tinten. De badkamer (5.4 m²) is in 2019 volledig gerenoveerd en heeft een moderne uitstraling. Zowel de wanden als de vloer zijn afgewerkt met tegels in een natuurstenen look. Het sfeervolle vertrek beschikt over een inloopdouche met glazen wand, dubbele wastafel met meubel en hangend toilet. Voor comfort is de ruimte voorzien van vloerverwarming en mechanische ventilatie. Tuin: wat een heerlijke diepe achtertuin! Met een diepte van maar liefst 16,5 meter biedt deze tuin volop ruimte om buiten te leven en te ontspannen. Dankzij de ligging op het zuidoosten kunt u hier ook nog eens volop van de zon genieten. Direct bij de achtergevel ligt een royaal bestraat terras, compleet met elektrisch zonnescherm. Verder is de tuin ingericht met een grindvlak, prachtige groene borders en een tweede terras, ideaal als lounge- of eethoek. Aan weerszijden zorgen groene hagen voor privacy en een mooie natuurlijke uitstraling. Achterin de tuin bevindt zich een houten berging van 8.4 m², voorzien van elektra, welke perfect voor opslag te gebruiken is. De woning beschikt over een praktische garage van 15.8 m², die inpandig te bereiken is vanuit de ontvangsthal. De garage is volledig voorzien van verwarming, water en elektra, waardoor deze veelzijdig te gebruiken is voor bijvoorbeeld autostalling, hobbyruimte of extra opslag. Aanvullend: - buitenom geschilderd in 2020; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: mei 2026. Bekijk alle kenmerken

Mortgage berekenen

€ 585.000

Cost of copper (estimated): € 13.550

2% transfer tax (€ 11.700) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 598.550

3,04%

Yearly

%

€ 29.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 585.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
118 m²
Land area
236 m²
Content
390 m³
Other enclosed space
16 m²
External storage space
8 m²
Backyard area
127 m²

Construction and Energy

Year of construction
1997
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak
Insulation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Proline HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig en parkeerplaats
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
14-10-2025
Sale date
23-02-2026

Bathroom facilities

Douche, dubbele wastafel, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektra, verwarming en stromend water

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3903

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.