Ir directamente al contenido
Logotipo de Diepeveen Makelaars

Verwierdelaan 3

3903DL Veenendaal • Utrecht

€ 585.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 598.550

Precio de compra /m²: € 4.957

Galería de fotos

Descripción

Aan de Verwierdelaan 3 vindt u deze verzorgde GESCHAKELDE 2-ONDER-1-KAPWONING met GARAGE (15.8 m²) en BERGING (8.4 m²), gelegen in een rustige en geliefde woonomgeving. De woning is keurig onderhouden en in 2019 grondig gemoderniseerd. De woning beschikt over een lichte, tuingerichte woonkamer, een moderne keuken en badkamer (2019) met eigentijdse uitstraling en vier slaapkamers. De diepe, zonnige tuin op het zuidoosten is een echte blikvanger: verzorgd aangelegd met een royaal terras, groene borders en voldoende ruimte voor meerdere zitplekken. Zo kunt u hier de hele dag van de zon genieten! De ligging is ideaal: in de rustige en populaire wijk “Petenbos”, met in de directe omgeving een supermarkt, winkels, basisscholen en diverse andere voorzieningen. Op loopafstand bevinden zich de Prattenburgse bossen en het natuurgebied Kwintelooijen, waar u heerlijk kunt wandelen en fietsen. Het centrum van Veenendaal, de uitvalswegen richting o.a. Rhenen en Elst en het NS-station zijn eveneens snel bereikbaar. Bouwjaar: 1997. Perceel: 236 m². Woonoppervlakte: 118 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de voortuin, aangelegd met bestrating en een groene border, betreden we de entree van de woning. We komen binnen in de ontvangsthal waar de toiletruimte, meterkast (5 groepen), de trapopgang naar de eerste verdieping en de inpandige doorgang naar de garage zijn ondergebracht. De hal is afgewerkt met dezelfde tegelvloer als de toiletruimte en de badkamer, wat zorgt voor een rustige en harmonieuze uitstraling. De toiletruimte is in 2019 volledig vernieuwd, stijlvol betegeld en voorzien van een hangend toilet en fonteintje. Vanuit de hal komt u in de lichte, tuingerichte woonkamer met een praktische trapkast en deur naar de achtertuin. Dankzij de grote raampartijen in de achtergevel is er volop daglicht. De woonkamer staat via het ruime eetgedeelte in open verbinding met de keuken, waardoor een prettige, open leefruimte van maar liefst 46.5 m² ontstaat. De nette keuken (2019) is uitgevoerd in een rechte opstelling met twee hoge kasten, voorzien van matwitte fronten en een composieten aanrechtblad. Alle inbouwapparatuur is aanwezig, waaronder een 5-pitsgaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en spoelbak. Inbouwspots zorgen voor een warme en sfeervolle verlichting. De gehele begane grond is afgewerkt met een eiken lamelparketvloer en strak gestucte wanden in neutrale tinten. Bovendien zijn in 2019 alle binnendeuren vernieuwd, wat bijdraagt aan de verzorgde en eigentijdse uitstraling van het geheel. Eerste verdieping: vanaf de overloop zijn de vier slaapkamers en de in 2019 vernieuwde badkamer te bereiken. Op de overloop bevindt zich een vaste kast waar de cv-combiketel (Nefit Proline '12) is ondergebracht. De slaapkamers hebben een oppervlakte van respectievelijk 16.6, 10.4, 10.2 en 6.1 m². De hoofdslaapkamer is aan de voorzijde gelegen en beslaat de volle breedte van de woning. Deze ruime slaapkamer is voorzien van airconditioning en is afgewerkt met een tapijtvloer, welke ook doorloopt op de overloop. Slaapkamer 2, 3 en 4 zijn afgewerkt met een vergrijsde laminaatvloer. Alle kamers zijn keurig afgewerkt met gesausde wanden in neutrale tinten. De badkamer (5.4 m²) is in 2019 volledig gerenoveerd en heeft een moderne uitstraling. Zowel de wanden als de vloer zijn afgewerkt met tegels in een natuurstenen look. Het sfeervolle vertrek beschikt over een inloopdouche met glazen wand, dubbele wastafel met meubel en hangend toilet. Voor comfort is de ruimte voorzien van vloerverwarming en mechanische ventilatie. Tuin: wat een heerlijke diepe achtertuin! Met een diepte van maar liefst 16,5 meter biedt deze tuin volop ruimte om buiten te leven en te ontspannen. Dankzij de ligging op het zuidoosten kunt u hier ook nog eens volop van de zon genieten. Direct bij de achtergevel ligt een royaal bestraat terras, compleet met elektrisch zonnescherm. Verder is de tuin ingericht met een grindvlak, prachtige groene borders en een tweede terras, ideaal als lounge- of eethoek. Aan weerszijden zorgen groene hagen voor privacy en een mooie natuurlijke uitstraling. Achterin de tuin bevindt zich een houten berging van 8.4 m², voorzien van elektra, welke perfect voor opslag te gebruiken is. De woning beschikt over een praktische garage van 15.8 m², die inpandig te bereiken is vanuit de ontvangsthal. De garage is volledig voorzien van verwarming, water en elektra, waardoor deze veelzijdig te gebruiken is voor bijvoorbeeld autostalling, hobbyruimte of extra opslag. Aanvullend: - buitenom geschilderd in 2020; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: mei 2026. Bekijk alle kenmerken

Hipoteca berekenen

€ 585.000

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 598.550

3,04%

Anualmente

%

€ 29.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 585.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
118 m²
Área del lote
236 m²
Contenido
390 m³
Otra zona interior
16 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
127 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1997
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig en parkeerplaats
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
14-10-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3903

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.