Jump to content
Logo of Verstegen Makelaars

Jan Vermeerstraat 289

5914VS Venlo • Limburg

Under consideration

€ 265.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.150

2% transfer tax (€ 5.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 272.150

Purchase price /m²: € 3.081

Photo Gallery

Description

Jan Vermeerstraat 289, 5914 VS Venlo. Een ruim, uitstekend onderhouden appartement, gelegen aan de Jan Vermeerstraat 289 in Venlo. Ook ideaal voor starters. Dit appartement beschikt o.a. over een ruime woonkamer, aparte keuken, bijkeuken, toilet, twee slaapkamers en een badkamer. Verder beschikt dit appartement over een berging en een balkon. Het appartement is gelegen op de tweede verdieping. Indeling van het appartement Via de voordeur komt men in de ontvangsthal, voorzien van een laminaatvloer. Vanuit de hal heeft u toegang tot het toilet, de garderobe, de woonkamer, twee slaapkamers, de keuken en de badkamer. Het geheel betegelde toilet is bestaat uit een zwevend closet, een fonteintje en mechanische ventilatie. De ruime woonkamer is keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. De raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. In de woonkamer is voldoende ruimte voor het plaatsen van een eettafel met stoelen. Vanuit de ontvangsthal bereikt u de halfopen keuken. De keukenopstelling bestaat uit een inductiekookplaat met afzuigkap erboven, een oven, een vaatwasser en een werkblad met spoelbak. De keuken is voorzien van een tegelvloer. Via de keuken komt u in de berging, waar zich de witgoedaansluitingen bevinden. Slaapkamers en badkamer Vanuit de ontvangsthal heeft u ook toegang tot de twee slaapkamers. Op beide slaapkamers ligt een laminaatvloer. De ramen zijn voorzien van houten kozijnen met HR++glas en rolluiken. Eén slaapkamer biedt toegang tot het balkon. Ook de geheel betegelde fraaie badkamer is vanuit de ontvangsthal bereikbaar. De badkamer bestaat uit een inloopdouche, een wastafel met wastafelmeubel en mechanische ventilatie. Overige Het uitstekend onderhouden appartement heeft een eigen berging. De ramen van het appartement zijn voorzien van HR++glas. Vroeger was de woonkamer opgedeeld in een woonkamer en een slaapkamer. U zou er dus ook weer een appartement van kunnen maken met 3 slaapkamers indien gewenst. Er bevinden zich 2 lift-installaties. Vereniging van Eigenaars Als eigenaar van een appartement wordt u ook lid van de vereniging van eigenaars. Er is minimaal één maal per jaar een ledenvergadering waarin lopende zaken en onderhoud besproken worden. Vanuit de maandelijkse servicekosten wordt onder meer de opstalverzekering betaald, en dient de bijdrage verder ter reservering groot onderhoud, schoonmaak en onderhoudskosten gemeenschappelijke vertrekken, alsmede ook het liftonderhoud. De vereniging kent een gezonde financiële balans. De VvE-kosten bedragen €365 per maand, waarvan €215 aan VvE-servicekosten en €150 als voorschot voor water. Ligging en voorzieningen Het appartement ligt in een levendige buurt met alle voorzieningen binnen handbereik. Direct naast de woning bevindt zich een groot winkelgebied met onder andere de Trefbox, diverse woonwinkels en andere speciaalzaken. Daarnaast ligt het bruisende centrum van Venlo op korte fietsafstand, waar u een ruim aanbod aan winkels, horeca en overige voorzieningen vindt. De stad Venlo is een stad, samen met de omliggende dorpen behorend bij de gemeente Venlo, met ruim 100.000 inwoners. Er is een rijk cultureel leven. Er wordt véél georganiseerd in en rond de stad en er zijn veel verenigingen in Venlo. Vanuit deze woning bent u binnen slechts enkele minuten met de auto op de autosnelweg in de richting Eindhoven, Maastricht of naar Duitsland. Woningspecificaties Bouwjaar:                                      1971 Woonoppervlakte:                         86 m² Overige inpandige ruimte:              5 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 10 m² Externe bergruimte:                         5 m² Inhoud:                                          294 m³ Opmerking Ondanks het feit dat wij zeer secuur te werk gaan bij het verzamelen van de gegevens, zijn onjuistheden niet altijd uit te sluiten. Er kunnen aan deze omschrijving geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheden of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen.

Mortgage berekenen

€ 265.000

Cost of copper (estimated): € 7.150

2% transfer tax (€ 5.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 272.150

2,78%

Yearly

%

€ 13.250

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 265.000 k.k.
Status
Under consideration
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Galerijflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
86 m²
Content
294 m³
Other enclosed space
5 m²
Building bound outdoor space
10 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1971
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Heating
Blokverwarming
Energy label
G

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
No
VvE annual meeting
No
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
No

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park en in woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
06-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche en wastafel

Additional features

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.