Jump to content
Logo of Dichtbij Vastgoed

Heerlerweg 26 A

6367AE Voerendaal • Limburg

Sold

€ 289.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.630

2% transfer tax (€ 5.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 296.630

Purchase price /m²: € 3.658

Photo Gallery

Heerlerweg 26 A Voerendaal
Photo 24

Description

Heerlerweg 26A te Voerendaal is een woning die je van binnen moet zien. De woning biedt van binnen en achterom meer mogelijkheden dan je van buitenaf zou verwachten. Een goed geïsoleerde tussenwoning met onder meer een zonnige tuin op het zuiden, 3 slaapkamers, fijne badkamer, grote zolder(slaap)kamer, rustige tuin en een garage. In de provincie Limburg is Voerendaal de aantrekkelijkste gemeente om te wonen. Aanvaarding: Vanaf 1 mei 2026 mogelijk De woning is gelegen op een heel gunstige locatie nabij de dorpskern van Voerendaal en tevens nabij de uitvalswegen richting Heerlen, Maastricht en Aken. Voerendaal biedt een gevarieerd landschap van groene velden, historische hoeves, karakteristieke volkskernen en holle wegen. Wandelaars en fietsers kunnen hier genieten van de rust, ruimte en cultuur. De woning is in 1986 gebouwd, later is de woning verder verduurzaamd (energielabel A). De woning is prima geïsoleerd en deels voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. INDELING Parterre Hal met meterkast, gas- en watermeter en toegang tot de living, keuken, deur naar de achtertuin en moderne keukeninstallatie in hoekopstelling. De keuken is voorzien van afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, elektrische oven, koelkast en werkblad met spoelbak. De tussenhal met trap naar eerste verdieping; deels betegeld hangend toilet met fontein. Tuin: Achterzijde bereikbaar via woning en achterom. De tuin is onderhoudsvriendelijk tuin met toegang garage met sectionaalpoort. De tuin ligt enigszins verdekt en biedt daardoor volop privacy. 1e Verdieping Overloop met vaste trap naar tweede verdieping; slaapkamers 1 (11,5 m²) aan voorzijde; slaapkamer 2 (9 m²) aan voorzijde; slaapkamer 3 (8,5 m²) aan achterzijde; betegelde badkamer voorzien van tegelvloer, ligbad, hangend toilet en wastafelmeubel. 2e Verdieping Bereikbaar via vaste trap; overloop, zolder(slaap)kamer 4 met Velux dakraam en cv-gas combiketel (Intergas december 2025, eigendom), wasmachine aansluiting. Wij meten conform de NEN 2580 (is de Nederlandse norm voor het eenduidig bepalen van de oppervlakte en inhoud van vastgoed) en deze zolderruimte mag gezien de oppervlakte van het dakraam net niet (het gaat om 3 vierkante centimeter) als woonruimte aangemerkt worden, vandaar dat er een vertekend beeld ontstaat. Je hebt dan toch 99 m2 woonplezier. BIJZONDERHEDEN Technisch; - Energielabel: A (geldig tot 18-03-2036) - 6 zonnepanelen 275wp per paneel (2017) eigendom - CV combiketel Intergas (december 2025) eigendom - Badkamer 2015, toilet 2015 (Geberit) - Keuken 2022 - mechanische ventilatie - Goed geïsoleerd, spouwmuur, dak, vloer, dubbel glas alles vanaf bouw. - Achterzijde woning volledig voorzien van kunststoffen kozijnen met HR++ glas. Comfort; - Ruim, mede door de praktische indeling - Uitstekende ligging nabij vele voorzieningen - rolluiken slaapkamers en woonkamer - Drie slaapkamers op eerste verdieping - Grote zolderkamer (nu in gebruik als vierde slaapkamer) - Rustige en zonnige tuin met zonnescherm op het zuiden - garage met elektrische poort, dak 2023 - Airco benedenverdieping Voor uitgebreide informatie neemt je gerust contact met ons op. Dit pand bieden wij aan in collegiale samenwerking met Dichtbij Vastgoed in Voerendaal. Het onderstaande is van toepassing op de informatiebrochure. Jij stemt in met deze disclaimer. 1\. De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. 2\. De koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige (aankoop-)keuring te (laten) verrichten om zodoende een goed inzicht te verkrijgen in de actuele onderhoudstoestand van de onroerende zaak. 3\. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. 4\. Het maximale bedrag ontbindende voorwaarde financiering mag niet hoger dan de vraagprijs zijn. Indien je onder voorbehoud van financiering biedt is het aanleveren van een positieve hypotheekverklaring van je adviseur wenselijk. 5\. De content is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, en moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Doch we aanvaarden geen aansprakelijkheid ten aanzien van mogelijke onjuistheden. 6\. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 289.000

Cost of copper (estimated): € 7.630

2% transfer tax (€ 5.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 296.630

2,78%

Yearly

%

€ 14.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 289.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
79 m²
Land area
138 m²
Content
347 m³
Other enclosed space
20 m²
External storage space
17 m²
Backyard area
76 m²

Construction and Energy

Year of construction
1986
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin
Garden location
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
24-03-2026
Sale date
28-04-2026

Bathroom facilities

Ligbad en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6367

Google Maps

View Voerendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Voerendaal

Residential and neighborhood statistics in Voerendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Voerendaal. In 2026 were there 8.015 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 334.618.

Residents

8.015

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 334.618

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.089

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

213

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Voerendaal
Year Residents
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Annual WOZ value

WOZ value per year in Voerendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Education level

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Origin of residents (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Construction period of buildings

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

997

Label B

673

Label A

641

Label D

543

Label F

434

Label G

361

Label E

219

Label A+

36

Label A++

21

Label A++++

8

Label A+++

7

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Voerendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 979 • Electricity: 2.681

Huurwoning

Gas: 805 • Electricity: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.114 • Electricity: 3.057

Appartement

Gas: 680 • Electricity: 1.756

Tussenwoning

Gas: 914 • Electricity: 2.568

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Electricity: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricity: 2.759

Business activity in Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Total number of company establishments: 825

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Voerendaal
Period Crimes
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Voerendaal.

Frequently asked questions about living in Voerendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer houses in Voerendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.