Jump to content
Logo of Aelmans Woningmakelaars Voerendaal

Malbergstraat 3

6367BT Voerendaal • Limburg

Available

€ 519.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 12.230

2% transfer tax (€ 10.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 531.230

Purchase price /m²: € 3.932

Photo Gallery

Description

In het mooie Voerendaal ligt aan de Malbergstraat 3 deze vrijstaande (met garage geschakelde) woning. De begane grond bestaat uit een ruime hal met modern toilet, woonkamer en luxe keuken. Verder beschikt de woning over 3 grote slaapkamers en een moderne en complete kwalitatieve badkamer op de eerste etage, met separaat een tweede toiletruimte op de overloop. Bergruimte meer dan voldoende in kelder, op zolder en in de garage. Algemeen: Bouwjaar: 1974 Gebruiksoppervlakte wonen: 132 m² Overig inpandige ruimte: ca. 70 m² (kelder/zolder) Externe bergruimte: garage van 23 m2 Perceeloppervlakte: 35 9m2 Aanvaarding: in overleg Energielabel: E Voorzieningen: Elektriciteit: Moderne meterkast (3-fasen) met 12 groepen, 2 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar Kozijnen: Houten kozijnen met dubbele beglazing en een grote dakkapel aan de voorzijde. Installaties: Centrale verwarming: HR Nefit CV ketel (eigendom) / opstelplaats in de kelder Warm water voorziening: via HR-ketel Indeling: • Kelder Kelder met geheel betegelde vloer en toegang tot de kruipruimte. De kelder bestaat uit drie ruimten: Voorportaal, separate CV-kelder en grote opslagkelder. • Begane grond Entreehal met moderne toiletruimte en meterkast. De toiletruimte is voorzien van fonteintje, radiator en mechanische afzuiging. Vanuit de hal bereikt men de split-level woonkamer met aan de straatzijde de zitkamer. Aan de tuinzijde een grote eetkamer met doorloop naar de keuken. De woonkamer en keuken zijn voorzien van een leistenenvloer in de kleur antraciet. De woonkamer heeft dubbel openslaande terrasdeuren aan de tuinzijde. Het raam in de voorgevel is voorzien van een elektrisch bedienbaar screen. De luxe keuken met moderne apparatuur is strak uitgevoerd en staat in hoekopstelling (fabrikant Eggersmann). Ruime, betegelde garage voorzien van (een hoogkwalitatieve) elektrische zijdelingse garagedeur (Hörmann). • 1e verdieping Een hardhouten vaste trap leidt vanuit de eetkamer naar de etage. Hier bevinden zich langs de overloop de drie ruime slaapkamers, de badkamer en de tweede (moderne) toiletruimte. Het sanitair en tegelwerk zijn van hoge kwaliteit. De badkamer bestaat uit ligbad, douche en wastafel. De badkamer geeft ook rechtstreeks toegang tot de master-bedroom. Een dakkapel aan de voorzijde zorgt voor extra lichtinval en loopruimte op de grote slaapkamer. • 2e verdieping Zeer ruime bergzolder te bereiken via een luik met vlizotrap vanaf de overloop. Het dak is volgens de normen van de bouwtijd geïsoleerd en beschoten met houtvezelplaten. Tuin: De tuin beschikt over veel groen en terras en biedt optimale privacy. De achtergevel is voorzien van een hoogkwalitatief zonnescherm. Ligging: De Malbergstraat ligt in een zeer geliefd stukje Voerendaal. Rustig gesitueerd met voldoende groen en ruime parkeermogelijkheden. Centraal tussen het centrum van Voerendaal en het centrum van Heerlen. In de nabijheid rijdt men zo de A76, A79 en Stadsautoweg op, waarmee het als uitvalsbasis een prima plek is met veel voorzieningen binnen korte afstand. Basis-, voortgezet én hoger onderwijs op korte loop-/fietsafstand. Kadastrale gegevens: Het perceel is kadastraal bekend als gemeente Voerendaal sectie F, nummer 855 en F 2847 , ter grootte van samen 397 m². Inlichtingen: Indien u meer wilt weten over het object of een bezichtiging wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons kantoor te Voerendaal. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle maten zijn bij benadering weergegeven. Deze aanbieding mag slechts worden gezien als een uitnodiging tot bezichtiging.

Mortgage berekenen

€ 519.000

Cost of copper (estimated): € 12.230

2% transfer tax (€ 10.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 531.230

3,04%

Yearly

%

€ 25.950

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 519.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Floors
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Areas and volumes

Living area
132 m²
Land area
387 m²
Content
567 m³
Other enclosed space
70 m²
External storage space
23 m²

Construction and Energy

Year of construction
1974
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Trendline (gas gestookt uit 2017, eigendom)
Energy label
E

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Achtertuin en voortuin
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, en wastafel

Garage facilities

Elektrische deur en elektra

Additional features

  • Buitenzonwering

Maps

Postal code map

Postcode map for 6367

Google Maps

View Voerendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Voerendaal

Residential and neighborhood statistics in Voerendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Voerendaal. In 2026 were there 8.015 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 334.618.

Residents

8.015

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 334.618

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.089

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

213

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Voerendaal
Year Residents
2021 8.125
2022 8.075
2023 8.030
2024 7.980
2025 8.020
2026 8.015

Annual WOZ value

WOZ value per year in Voerendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 247.400
2022 EUR 264.030
2023 EUR 309.394
2024 EUR 308.610
2025 EUR 334.618

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.370 0-15: 1.120 15-25: 700 25-45: 1.665 45-65: 2.135

Education level

Hoger

2.020

Praktisch

1.270

Middelbaar

2.420

Origin of residents (2025)

Europa

765

Nederland

6.765

Buiten Europa

485

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 732
Appartementen 552
Tussenwoningen 1.091
Vrijstaande woningen 705
Twee-onder-één-kap woningen 887

Construction period of buildings

Voor 1700 12
1700 tot 1900 161
1900 tot 1925 168
1925 tot 1950 217
1950 tot 1970 1.333
1970 tot 1980 676
1980 tot 1990 531
1990 tot 2000 230
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 162
2020 en later 37

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

997

Label B

673

Label A

641

Label D

543

Label F

434

Label G

361

Label E

219

Label A+

36

Label A++

21

Label A++++

8

Label A+++

7

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Voerendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.389 2.911
2021 1.600 2.984
2022 1.237 2.811
2023 1.010 2.732
2024 976 2.787

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 979 • Electricity: 2.681

Huurwoning

Gas: 805 • Electricity: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.114 • Electricity: 3.057

Appartement

Gas: 680 • Electricity: 1.756

Tussenwoning

Gas: 914 • Electricity: 2.568

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Electricity: 3.782

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricity: 2.759

Business activity in Voerendaal (2025)

Handel en HORECA 150
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 190
Overheid, onderwijs en zorg 170
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 95

Total number of company establishments: 825

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Voerendaal
Period Crimes
jan 2026 11
jul 2025 16
jun 2025 18
mei 2025 12
mrt 2025 28
mrt 2026 9
nov 2024 19
nov 2025 9
okt 2024 18
okt 2025 19
sep 2024 25
sep 2025 18

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Voerendaal.

Frequently asked questions about living in Voerendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Voerendaal?

Voerendaal telt in 2026 ongeveer 8.015 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Voerendaal is in 2025 circa € 334.618.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Voerendaal ligt rond € 28.089 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Voerendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 213 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Voerendaal?

In Voerendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.091 woningen.

Meer houses in Voerendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.