Montana Makelaardij
Montana Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke woningzorg in de regio Bussum en omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van aankoop, verkoop en verhuur helpen we u graag bij het vinden van uw droomwoning of het succesvol verkopen van uw huidige woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van de nieuwste marktontwikkelingen en woningaanbiedingen. Wij bieden een breed scala aan dienste...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Varenmeent 17
1218AN Hilversum
€ 600.000 k.k.
€ 4.444/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lambertus Hortensiuslaan 102
1412GZ Naarden
€ 365.000 k.k.
€ 5.887/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Aagje Dekenlaan 98
1403HJ Bussum
€ 345.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Tets van Goudriaanstraat 4
1411VA Naarden
€ 395.000 k.k.
€ 5.064/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Vlindermeent 85
1218CW Hilversum
€ 525.000 k.k.
€ 4.338/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Lange Heul 5
1403NE Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.200/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 278 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (33)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
33 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Vlindermeent 85
10Petra Visch en Marina de Kleer van Montana Makelaardij zijn erg plezierig in omgang, denken goed mee. Echt een aanrader om voor deze makelaar te kiezen
-
Waldecklaan 20
9Traducido por IAEnfoque amable y a la vez profesional. Proactivo en la búsqueda de puntos que impulsen las ventas.
-
Soney Keyter
10Montana Makelaardij biedt uitzonderlijke service en expertise. Hun oog voor detail, persoonlijke begeleiding en professionaliteit zorgen ervoor dat het hele financiële planningsproces soepel en stressvrij verloopt. Het team doet er alles aan om uitstekende resultaten te behalen. Ik beveel ze van harte aan – echt fantastisch!
-
Aagje Dekenlaan 34
10Traducido por IAMontana Makelaardij ofrece un servicio y una expertise excepcionales. Su atención al detalle, el apoyo personalizado y su profesionalismo hacen que todo el proceso de planificación financiera sea suave y sin estrés. El equipo se esfuerza por encima y más allá para entregar resultados excelentes. ¡Altamente recomendables usarlos — verdaderamente fantástico!
-
Meidoornstraat 11
9Traducido por IAMuy agradable y buena negociación para llegar a un enfoque exitoso. Ya se ha hecho todo el trabajo previo (deseos, posibilidades financieras, prioridades) para poder actuar rápidamente si es necesario.
-
Goeman Borgesiuslaan 36