Montana Makelaardij
Montana Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke woningzorg in de regio Bussum en omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van aankoop, verkoop en verhuur helpen we u graag bij het vinden van uw droomwoning of het succesvol verkopen van uw huidige woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent van de nieuwste marktontwikkelingen en woningaanbiedingen. Wij bieden een breed scala aan dienste...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Varenmeent 17
1218AN Hilversum
€ 600.000 k.k.
€ 4.444/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 175 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lambertus Hortensiuslaan 102
1412GZ Naarden
€ 365.000 k.k.
€ 5.887/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Aagje Dekenlaan 98
1403HJ Bussum
€ 345.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Tets van Goudriaanstraat 4
1411VA Naarden
€ 395.000 k.k.
€ 5.064/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 145 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Vlindermeent 85
1218CW Hilversum
€ 525.000 k.k.
€ 4.338/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Lange Heul 5
1403NE Bussum
€ 465.000 k.k.
€ 6.200/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (33)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
33 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Vlindermeent 85
10Petra Visch en Marina de Kleer van Montana Makelaardij zijn erg plezierig in omgang, denken goed mee. Echt een aanrader om voor deze makelaar te kiezen
-
Waldecklaan 20
9Traduit par l'IAApproche amicale et en même temps professionnelle. Pro-actif dans la recherche de points pour promouvoir les ventes.
-
Soney Keyter
10Montana Makelaardij biedt uitzonderlijke service en expertise. Hun oog voor detail, persoonlijke begeleiding en professionaliteit zorgen ervoor dat het hele financiële planningsproces soepel en stressvrij verloopt. Het team doet er alles aan om uitstekende resultaten te behalen. Ik beveel ze van harte aan – echt fantastisch!
-
Aagje Dekenlaan 34
10Traduit par l'IAMontana Makelaardij fournit un service et des connaissances exceptionnels. Leur attention aux détails, le soutien personnalisé et leur professionnalisme rendent tout le processus de planification financière fluide et sans stress. L'équipe va au-delà des attentes pour livrer d'excellents résultats. Je les recommande vivement — vraiment fantastique !
-
Meidoornstraat 11
9Traduit par l'IATrès agréable et bon dialogue pour aboutir à une approche fructueuse. Avant tout le travail préparatoire (désirs, possibilités financières, priorités) fait afin de pouvoir avancer rapidement si nécessaire.
-
Goeman Borgesiuslaan 36