Derk makelaardij
"Jeune, flexible et clair"
Derk Makelaardij is een actieve NVM makelaar in de Vechtstreek, waar we ons richten op het behalen van optimale resultaten bij de verkoop of aankoop van een woning. Wij luisteren naar het verhaal achter elke transactie om zo de beste uitkomst voor onze klanten te garanderen. Onze dienstverlening is snel, duidelijk en transparant, met aandacht voor de behoeften van onze klanten. Bij Derk Makelaardij benutten we de volledige potentie van...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bloemstede 33
3608TJ Maarssen
€ 549.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 202 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Doornhoecklaan 6
3601JV Maarssen
€ 845.000 k.k.
€ 6.168/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Emmaweg 26
3603AM Maarssen
€ 585.000 k.k.
€ 5.467/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kennedylaan 23
3601VG Maarssen
€ 585.000 k.k.
€ 5.223/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 222 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laan van Niftarlake 37
3612BL Tienhoven
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 271 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 87
3554HD Utrecht
€ 649.000 k.k.
€ 5.847/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 119 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
11 commentaires sur Funda
63 commentaires sur Google
-
Jurgen D
10We hebben Derk inmiddels meerdere keren ingeschakeld: eerst voor de verkoop van ons vorige huis, daarna bij de aankoop van onze huidige woning en nu voor de taxatie. Elke keer opnieuw hetzelfde verhaal: snel, prettig in de omgang en super professioneel. De communicatie is duidelijk, afspraken worden nagekomen en alles wordt zonder gedoe geregeld.
-
Alisa R.
10We hebben heel snel een afspraak gekregen, de taxateur legde de procedure met veel geduld uit en was goed bereikbaar. Heel fijn!
-
Maire Hofstedelaan 13
10Gedegen kennis van de markt, goed netwerk, professionele opvolging & communicatie, prettig in de omgang
-
Hondiusstraat 35
10Makelaar met korte lijnen door en goede communicatie. Neemt de tijd voor potentiële kopers bij bezichtigingen. Regionaal zeer bekend en goede strategie en inschatting van doelgroep voor je woning.
-
Roland Mouthaan
10Zeer vriendelijke makelaar, met veel kennis en inzichten van de woningmarkt. Mede door het zeer uitgebreide en volledige taxatierapport kregen we zeer snel onze nieuwe hypotheek voor de verbouwing rond. Helemaal top!
-
Mitchel Suvaal
10Wij zijn zeer tevreden over de taxatie door Derk Makelaardij. Het contact verliep prettig en duidelijk, en de taxatie is snel en zorgvuldig uitgevoerd. Het rapport was vlot gereed en voldeed volledig aan de eisen, waardoor wij het direct konden aanleveren bij onze tussenpersoon en aankoopmakelaar. Al met al een professionele en efficiënte dienstverlening. Zeker een aanrader!