Derk makelaardij
"Joven, flexible y claro"
Derk Makelaardij es una agencia inmobiliaria activa de NVM en la región de la Vechtstreek, donde nos enfocamos en alcanzar resultados óptimos al vender o comprar una vivienda. Escuchamos la historia detrás de cada transacción para garantizar el mejor resultado para nuestros clientes. Nuestro servicio es rápido, claro y transparente, con atención a las necesidades de nuestros clientes. En Derk Makelaardij aprovechamos el potencial comple...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bloemstede 33
3608TJ Maarssen
€ 549.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Doornhoecklaan 6
3601JV Maarssen
€ 845.000 k.k.
€ 6.168/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Emmaweg 26
3603AM Maarssen
€ 585.000 k.k.
€ 5.467/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 100 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kennedylaan 23
3601VG Maarssen
€ 585.000 k.k.
€ 5.223/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 222 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Laan van Niftarlake 37
3612BL Tienhoven
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Prinses Irenelaan 87
3554HD Utrecht
€ 649.000 k.k.
€ 5.847/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 119 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (74)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
74 reseñas total
Funda
11 opiniones en Funda
63 reseñas en Google
-
Jurgen D
10We hebben Derk inmiddels meerdere keren ingeschakeld: eerst voor de verkoop van ons vorige huis, daarna bij de aankoop van onze huidige woning en nu voor de taxatie. Elke keer opnieuw hetzelfde verhaal: snel, prettig in de omgang en super professioneel. De communicatie is duidelijk, afspraken worden nagekomen en alles wordt zonder gedoe geregeld.
-
Alisa R.
10We hebben heel snel een afspraak gekregen, de taxateur legde de procedure met veel geduld uit en was goed bereikbaar. Heel fijn!
-
Maire Hofstedelaan 13
10Gedegen kennis van de markt, goed netwerk, professionele opvolging & communicatie, prettig in de omgang
-
Hondiusstraat 35
10Makelaar met korte lijnen door en goede communicatie. Neemt de tijd voor potentiële kopers bij bezichtigingen. Regionaal zeer bekend en goede strategie en inschatting van doelgroep voor je woning.
-
Roland Mouthaan
10Zeer vriendelijke makelaar, met veel kennis en inzichten van de woningmarkt. Mede door het zeer uitgebreide en volledige taxatierapport kregen we zeer snel onze nieuwe hypotheek voor de verbouwing rond. Helemaal top!
-
Mitchel Suvaal
10Wij zijn zeer tevreden over de taxatie door Derk Makelaardij. Het contact verliep prettig en duidelijk, en de taxatie is snel en zorgvuldig uitgevoerd. Het rapport was vlot gereed en voldeed volledig aan de eisen, waardoor wij het direct konden aanleveren bij onze tussenpersoon en aankoopmakelaar. Al met al een professionele en efficiënte dienstverlening. Zeker een aanrader!