April makelaars Vleuten
"Le meilleur service tout inclus au tarif fixe !"
Het kopen of verkopen van een huis is een belangrijke stap, waarbij je goed ondersteuning nodig hebt. April makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde hulp, met een team dat uit ervaren professionals bestaat. Van bouwkundige en juridische deskundigen tot commerciële medewerkers met veel ervaring, zorgen we voor een gerichte aanpak. Aangesloten bij de NVM en met een sterke marketingstrategie, helpen we je efficiënt door het proce...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Claudiuslaan 125
3453JC De Meern
€ 650.000 k.k.
€ 4.924/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 121 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zandpad 37
3601NA Maarssen
€ 895.000 k.k.
€ 6.780/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 555 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Romanusweg 6
3453HD De Meern
€ 775.000 k.k.
€ 4.844/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 187 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Presidentperenlaan 7
3452ET Vleuten
€ 669.000 k.k.
€ 5.186/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Herman Heijermansstraat 10
3451AM Vleuten
€ 495.000 k.k.
€ 5.051/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Watertuinlaan 8
3452RH Vleuten
€ 695.000 k.k.
€ 5.110/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (79)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
79 avis total
Funda
39 commentaires sur Funda
40 commentaires sur Google
-
Eva Bancsi
10Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Presidentperenlaan 7
9Zeer fijn contact en flexibel wat het snelle schakelen makkelijk maakte. Ze hebben ons heel goed geholpen met deskundig advies. Zeker aan te raden!
-
Rianne Raeven
10Traduit par l'IAJe recommanderais certainement cette agence immobilière à des amis ou de la famille ! April Immobilier a proposé un conseil solide et un prix fixe. J'ai pu vendre rapidement mon bien immobilier pour un bon montant.
-
Coelhorst 18
9April makelaars kwam met een goed advies en een vaste prijs. Ik heb mijn woning snel voor een mooi bedrag kunnen verkopen.
-
Richard Rodgersstraat 8
9Fijne makelaar. Goed bereikbaar en altijd bereid even te sparren. Weet je wens goed te vertalen en zet deze voorop. Duidelijke afspraken aan de voorkant over financien en aanpak.
-
Maartje van der Hammen
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met Ted van April Makelaars! Vanaf het eerste contact tot aan de afronding heeft hij echt super werk geleverd. Ted is professioneel, betrokken en denkt actief met je mee. Daarnaast werkt hij met een fijn en professioneel team, wat het hele proces nog prettiger maakt. De communicatie was helder en snel, waardoor we altijd goed op de hoogte waren en met vertrouwen stappen konden zetten. Kortom: een zeer positieve ervaring! Wij kunnen April Makelaars, en dan vooral Ted, dan ook van harte aanbevelen!