Lengers Housing
In Nigtevecht staat Lengers Housing voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw verkoopdoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is transparant, gedetaille...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Gooise Kant 87
1104MM Amsterdam
€ 625.000 k.k.
€ 6.010/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 107 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Lauriergracht 164 3
1016RV Amsterdam
€ 1.175.000 k.k.
€ 10.043/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Reitdiepstraat 12 4
1079MA Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 8.064/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Nieuwevaart 101
1018ZM Amsterdam
€ 575.000 k.k.
€ 8.582/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Rookmelderstraat 74
1019VS Amsterdam
€ 310.000 k.k.
€ 8.857/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 35 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Van Suchtelen van de Haarestraat 28 K
1068GV Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.459/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (106)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
106 reseñas total
Funda
57 opiniones en Funda
49 reseñas en Google
-
Ingo Linneweber
10Super aardig allemaal
-
Bertelmanplein 4 H
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met Jacqueline. Ze is flexibel en heeft duidelijk kennis van de markt.
-
Uiterwaardenstraat 40 2
10Jacqueline is een zeer deskundige hardwerkende makelaar. Doordat ze goed luistert naar je wensen komt ze al snel met goede opties die bij jou aansluiten. Binnen een paar weken heeft ze ons aan een mooi huis in Amsterdam geholpen, voor een zeer goede prijs. Ze is altijd goed te bereiken en ze gebruikt haar grote netwerk ook voor andere dingen zoals hulp bij verbouwingen. Kortom, een hele grote aanrader als je een huis wil kopen op de verhitte markt!
-
Alberdingk Thijmstraat 28 2
9Traducido por IAUna agente inmobiliaria muy atenta. Realmente piensa conmigo. Al final resultó que mi apartamento tenía bastantes defectos ocultos en los que también me ha ayudado muy bien y aún lo hace. Absolutamente recomendable.
-
Looiersgracht 118
10Ik wens iedereen een makelaar als Ivo: Professioneel en betrouwbaar, uitstekende communicatie. Reageert snel, denkt vooruit en houdt je steeds goed op de hoogte. Attent in de details en scherp in de onderhandelingen. Dankzij deze aanpak een vlot en prettig traject gehad.
-
Kanaalstraat 170 1
9Ik kan Ivo zeker aanraden! Na drie maanden zelf bezichtigingen doen en zoeken, had ik binnen 1,5 week met Ivo mijn huis gevonden. Wat een verademing om niet alles meer zelf te hoeven regelen. Ivo is een doorpakker met humor en toevallig ben ik ook nog eens bij hem in de straat gaan wonen 🙂 Wil je iemand die snel en vakkundig is, dan moet je bij Ivo zijn!