Bas & Ernst makelaars
"¡Bás & Ernst dan un paso extra!"
Okay, I need to help the user by rewriting their profile text into a concise office description. Let me start by understanding the requirements. First, they want it in Dutch, professional and conversion-focused. The output should be three paragraphs, 140-190 words, no markdown or emojis. Also, avoid SEO duplication by not using exact phrases from the original text. Looking at the provided profileText, the key points are: Bas and Ernst a...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Peperstraat 16 a
3961AS Wijk bij Duurstede
€ 450.000 k.k.
€ 4.787/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burgemeester van Tuyllkade 15 BS
3553AA Utrecht
€ 450.000 k.k.
€ 5.556/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Weverstedehof 62
3431HV Nieuwegein
€ 300.000 k.k.
€ 4.918/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Volderstraat 31
3961BA Wijk bij Duurstede
€ 435.000 k.k.
€ 5.370/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 88 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Blauwe Pannen 16
3962GE Wijk bij Duurstede
€ 625.000 k.k.
€ 5.342/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vossenweg 12
3941GT Doorn
€ 535.000 k.k.
€ 3.452/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 234 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Tijmstraat 46
10Hele fijne, integere makelaars om mee samen te werken! Bas en Ernst zijn goed bereikbaar en prettig in de communicatie. Een aanrader!
-
H.J. Schimmelstraat 29
9Het contact met Bas en Ernst verliep soepel en eerlijk. Altijd telefonisch bereikbaar. Ik raad ze zeker aan!
-
Maleborduurstraat 2
10Rustig, adequaat reageren en duidelijke communicatie. Kan zich inleven met de verkoper en stelt de juiste vragen
-
Herreld Vermeulen
10Traducido por IABas es muy claro y completo en su enfoque y se hace notar en los momentos adecuados. Simplemente un tipo normal con conocimiento del tema. Sin preguntas de más y honesto sobre lo que se puede y no se puede. Por supuesto, cada agente inmobiliario es bueno cuando vende tu casa por un alto importe, pero así lo veo de otra manera. Bas nos ha dado una buena sensación y en los momentos adecuados ha quitado dudas o un poco de estrés. ¡Top hecho, Bas!
-
Quincy Janssen
10Positieve ervaring met Bas! Ik zou iedereen deze top makelaar aanraden.
-
Jupiterhof 6
9Wij zijn zeer tevreden over makelaar Bas. Hij heeft ons op een duidelijke en professionele manier door het hele proces begeleid en bleef vertrouwen houden, juist in tijden van onzekerheid. Dat gaf ons veel rust. Wij raden Bas en Ernst dan ook van harte aan.
-
Romulus 24
8Prettig samengewerkt bij de verkoop van mijn huis. Zowel in het voortraject, tijdens de verkoop en ook in de nazorg. Veel kennis van zaken en weet waar zij het over hebben. Echt een aanrader.