Hellema Makelaars
"¡No es por nada haber estado activos en la región durante 125 años!"
Sinds 1898 staat Hellema bekend als een betrouwbare naam in de makelaardij. Het bedrijf is ontstaan bij Doekele Wygers Hellema en heeft zich in meer dan vier generaties ontwikkeld tot een vertrouwd familiebedrijf. Vanuit ons kantoor in Leeuwarden ondersteunen we klanten met enthousiasme bij de koop of verkoop van hun woning of bedrijfspand. Onze benadering is persoonlijk en direct. Wij – Meindert, Rutger, Pieter, Sylvana en Sherelyne –...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Bleekhof 21
8921MB Leeuwarden
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 88 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Kwelderstraat 7
8931AV Leeuwarden
€ 200.000 k.k.
€ 2.857/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12
9251GA Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 3.614/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 558 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dokkumerstraat 1
8922AS Leeuwarden
€ 275.000 k.k.
€ 2.723/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Woudstraat 24
8922AW Leeuwarden
€ 230.000 k.k.
€ 2.911/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 72 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Púndyk 4 a
9089BA Wytgaard
€ 950.000 k.k.
€ 2.357/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 403 m²
- Área del lote
- 1635 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (88)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
88 reseñas total
Funda
41 opiniones en Funda
47 reseñas en Google
-
It Skoalpaed 15
10Zeer tevreden, goed contact, vriendelijk, professioneel, goede begeleiding, Dit makelaarskantoor verdient een 10. Aanrader 💯%
-
Lijda Van Duinen
10Fantastische begeleiding gehad tijdens zowel het aankoop- als het verkoopproces. Rutger is een makelaar die echt naast je staat; daardoor zorgt hij voor een vertrouwd gevoel voor zowel de kopende als verkopende partij. Nadat wij in onze zoektocht al met meerdere makelaars in contact waren gekomen, zijn wij ervan overtuigd dat deze makelaar het beste resultaat behaalt in zijn vakgebied.
-
Ria Dijkstra
10Heel fijn geholpen door het team van Hellema Makelaars bij de verkoop van mijn woning! We zijn goed op de hoogte gehouden en de verkoop ging vlot. Bedankt allemaal!
-
De Deelen 6
10Het contact verliep prettig en er werd goed naar ons geluisterd. De aankoop van het nieuwe huis en de verkoop van het oude huis is supersnel gegaan en een volgende keer (je weet tenslotte maar nooit) zullen we Hellema makelaars zeker weer inschakelen.
-
Gerbrigslân 1
10Het contact verliep goed, snelle reactie op vragen. Goede service vanuit zowel kantoor als de makelaar
-
Hazzelnútstrjitte 1
10Top goede service vriendelijke service altijd bereikbaar goede communicatie en snelle service top makelaar
-
Reinout Dijkstra
10Het kan dus wel snel met heldere communicatie en degelijk! Bedankt mannen voor het taxatierapport!