Hellema Makelaars
"!Actif dans la région depuis déjà 125 ans, ce n'est pas pour rien"
Sinds 1898 staat Hellema bekend als een betrouwbare naam in de makelaardij. Het bedrijf is ontstaan bij Doekele Wygers Hellema en heeft zich in meer dan vier generaties ontwikkeld tot een vertrouwd familiebedrijf. Vanuit ons kantoor in Leeuwarden ondersteunen we klanten met enthousiasme bij de koop of verkoop van hun woning of bedrijfspand. Onze benadering is persoonlijk en direct. Wij – Meindert, Rutger, Pieter, Sylvana en Sherelyne –...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bleekhof 21
8921MB Leeuwarden
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Kwelderstraat 7
8931AV Leeuwarden
€ 200.000 k.k.
€ 2.857/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 12
9251GA Burgum
€ 365.000 k.k.
€ 3.614/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 558 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dokkumerstraat 1
8922AS Leeuwarden
€ 275.000 k.k.
€ 2.723/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Woudstraat 24
8922AW Leeuwarden
€ 230.000 k.k.
€ 2.911/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 72 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Púndyk 4 a
9089BA Wytgaard
€ 950.000 k.k.
€ 2.357/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 403 m²
- Superficie du terrain
- 1635 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
Funda
41 commentaires sur Funda
47 commentaires sur Google
-
It Skoalpaed 15
10Traduit par l'IATrès satisfait, bon contact, aimable, professionnel, bonne accompagnement, ce cabinet d'agence mérite un 10. À recommander 💯%
-
Lijda Van Duinen
10Fantastische begeleiding gehad tijdens zowel het aankoop- als het verkoopproces. Rutger is een makelaar die echt naast je staat; daardoor zorgt hij voor een vertrouwd gevoel voor zowel de kopende als verkopende partij. Nadat wij in onze zoektocht al met meerdere makelaars in contact waren gekomen, zijn wij ervan overtuigd dat deze makelaar het beste resultaat behaalt in zijn vakgebied.
-
Ria Dijkstra
10Heel fijn geholpen door het team van Hellema Makelaars bij de verkoop van mijn woning! We zijn goed op de hoogte gehouden en de verkoop ging vlot. Bedankt allemaal!
-
De Deelen 6
10Het contact verliep prettig en er werd goed naar ons geluisterd. De aankoop van het nieuwe huis en de verkoop van het oude huis is supersnel gegaan en een volgende keer (je weet tenslotte maar nooit) zullen we Hellema makelaars zeker weer inschakelen.
-
Gerbrigslân 1
10Het contact verliep goed, snelle reactie op vragen. Goede service vanuit zowel kantoor als de makelaar
-
Hazzelnútstrjitte 1
10Top goede service vriendelijke service altijd bereikbaar goede communicatie en snelle service top makelaar
-
Reinout Dijkstra
10Het kan dus wel snel met heldere communicatie en degelijk! Bedankt mannen voor het taxatierapport!