Van Roomen Van de Bunt NVM Makelaars
"El corredor con más valor"
Van Roomen Van de Bunt NVM Makelaars uit Ede heeft zich sinds haar oprichting 45 jaar geleden gespecialiseerd in onroerende zaken. Het kantoor staat bekend om betrouwbaarheid, deskundigheid en onafhankelijkheid. Medewerkers zijn er om cliënten vanaf de eerste ontmoeting tot aan de handhaving van de overdracht te begeleiden. De focus ligt uitsluitend op onroerende zaken, inclusief nieuwbouwprojecten. Er wordt gekozen voor samenwerking me...
Oferta de viviendas actual
-
- Bajo precio
Mr. Gerbrandypark 44
6716EZ Ede
€ 425.000 k.k.
€ 4.570/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Langeweideweg 5
6716AT Ede
€ 320.000 k.k.
€ 4.267/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Gildestraat 68
6711DM Ede
€ 359.000 k.k.
€ 4.325/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Ganzerik 31
6721RK Bennekom
€ 449.500 k.k.
€ 4.322/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Bloemhof 12
6715DA Ede
€ 385.000 k.k.
€ 4.326/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Thorbeckestraat 496
6702CK Wageningen
€ 289.500 k.k.
€ 3.712/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (37)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
37 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Engweg 2
10De heer van Roomen is een hele fijne, deskundige en eerlijke makelaar. Hij heeft ons goed geholpen. Het huis was snel verkocht. Wij raden hem zeker aan.
-
Dhr. Meijer
10Ontzettend fijne ervaring, helemaal meegenomen in het proces en wist altijd waar ik aan toe was, Onno en zijn team staan op elk moment voor je klaar en geven deskundig advies.
-
Beatrixplein 3
10Wat een fijne makelaar, niet alleen een prettig mens maar heel deskundig secuur en bijzondere goede marktkennis
-
Schaapsweg 15
10Traducido por IAOnno es un agente inmobiliario muy competente que toma suficiente tiempo para ti. Una experiencia muy agradable. Gracias
-
Reehorsterweg 21 C
9Traducido por IANo tenemos quejas sobre el paquete total de servicios. Fue agradable dejar que la venta a través de la agencia inmobiliaria Van Roomen-van de Bunt se desarrollara.
-
Topaasstraat 15
10Traducido por IAExcelente colaboración. Oficina absolutamente encantadora con mucha conocimiento y habilidad. ¡Recomendado sin duda para la compra y venta de su vivienda!
-
Notaris Fischerstraat 18 1
10Traducido por IAOnno van Roomen es un agente inmobiliario con mucha conocimiento y agradable para comunicarse. Un agente inmobiliario que te da confianza. Hemos vendido nuestro apartamento y todo ha ido bien. Muy satisfecho.
-
Nieuwe Stationsstraat 11 4