In Haren Gn staat REC Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het verhuren en verkopen van uw eigendom. Onze ervaring in de regio zorgt voor een betere oriëntatie op lokale marktkenmerken en behoeften. Wij adviseren met transparantie, betrokkenheid en creativiteit. Onze werkwijze is gericht op snelle, doeltref...
Oferta de viviendas actual
-
- Vendido bajo reserva
Schubertlaan 32
9722LC Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 3.312/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Hereweg 33 4
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Taco Mesdagstraat 13
9718KH Groningen
€ 650.000 k.k.
€ 2.863/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 227 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Hereweg 33 12
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Van Houtenlaan 46
9722GT Groningen
€ 369.000 k.k.
€ 5.055/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Ganzevoortsingel 59 a
9711AK Groningen
€ 485.000 k.k.
€ 4.041/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (28)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
28 reseñas total
28 reseñas en Google
-
Marjolein Van Velden
10Uitstekend advies gekregen van Annelies. Na een korte zoektocht heb ik met haar hulp een prachtige woning gevonden die volledig aan mijn wensen voldeed. Keurige woning in een mooie wijk en goede administratieve afhandeling.
-
Rogier Westera
10Annelies is een kundige makelaar die helder communiceert en haar afspraken nakomt.
-
Jakob Eekhof
10 -
Annemarie Sanderink
10Al jarenlang fijne ervaringen met Annelies. Door haar attentheid en enthousiasme heeft ze mij geholpen aan een parel van een woning. Het verdere proces enorm vlot en prettig, heel fijn! Ze heeft veel verstand van deze veranderende markt. Ik ga je zeker bellen bij een vervolgstap!
-
G.J.M. Brouwer
10Al meer dan 10 jaar verhuur ik vastgoed via Real Estate Consultancy Vastgoed. Een absolute aanrader. Vakkundig, goede communicatie en altijd bereikbaar. Daarnaast altijd plezierige huurders gehad in de woningen.
-
Mitchel Palsrok
4Traducido por IALa primera vez que conocí a la señora de esta empresa fue muy positiva. Lamentablemente, pronto resultó ser lo contrario: extremadamente difícil de tratar con respecto a problemas del hogar. El problema siempre se echaba en nuestros zapatos. Una vez que ella estaba convencida, el problema se resolvía rápidamente. Además, según nuestro contrato de arrendamiento, los animales domésticos estaban prohibidos y ella está sinceramente convencida de que puede tomar medidas contra la tenencia de animales domésticos sin que haya el menor molesto. Jurídicamente no es así, pero la señora tenía una teoría muy originalmente inventada. Se trataba de cobayas. En conjunto: con esta actriz ya no tengo nada que ver.