In Haren Gn staat REC Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het verhuren en verkopen van uw eigendom. Onze ervaring in de regio zorgt voor een betere oriëntatie op lokale marktkenmerken en behoeften. Wij adviseren met transparantie, betrokkenheid en creativiteit. Onze werkwijze is gericht op snelle, doeltref...
Current housing stock
-
- Sold subject to confirmation
Schubertlaan 32
9722LC Groningen
€ 265.000 k.k.
€ 3.312/m²
ESave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Hereweg 33 4
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Taco Mesdagstraat 13
9718KH Groningen
€ 650.000 k.k.
€ 2.863/m²
CSave as favorite- Living area
- 227 m²
- Land area
- 106 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Hereweg 33 12
9725AB Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 3.982/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Van Houtenlaan 46
9722GT Groningen
€ 369.000 k.k.
€ 5.055/m²
CSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Ganzevoortsingel 59 a
9711AK Groningen
€ 485.000 k.k.
€ 4.041/m²
DSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (28)
Review platforms
BronscoresTotal score
28 total reviews
28 reviews on Google
-
Marjolein Van Velden
10Uitstekend advies gekregen van Annelies. Na een korte zoektocht heb ik met haar hulp een prachtige woning gevonden die volledig aan mijn wensen voldeed. Keurige woning in een mooie wijk en goede administratieve afhandeling.
-
Rogier Westera
10Annelies is een kundige makelaar die helder communiceert en haar afspraken nakomt.
-
Jakob Eekhof
10 -
Annemarie Sanderink
10Al jarenlang fijne ervaringen met Annelies. Door haar attentheid en enthousiasme heeft ze mij geholpen aan een parel van een woning. Het verdere proces enorm vlot en prettig, heel fijn! Ze heeft veel verstand van deze veranderende markt. Ik ga je zeker bellen bij een vervolgstap!
-
G.J.M. Brouwer
10Al meer dan 10 jaar verhuur ik vastgoed via Real Estate Consultancy Vastgoed. Een absolute aanrader. Vakkundig, goede communicatie en altijd bereikbaar. Daarnaast altijd plezierige huurders gehad in de woningen.
-
Mitchel Palsrok
4Translated by AIThe first time I got to know the lady from this company was extremely positive. Unfortunately, it turned out soon that the opposite was true: very difficult to deal with regarding issues about the house. The problem was always shifted onto our shoes. Once she was convinced, the problem was quickly resolved. In addition, according to our lease agreement, pets were prohibited and she is genuinely convinced that she can take measures against keeping pets without there being any nuisance at all. Legally, this is not the case, but madam had a nice self-invented theory. It was about guinea pigs. All in all: with this actress I don't need to have anything more to do.