Beaufort ERA Makelaars
"Hazlo realidad"
Bij Beaufort ERA Makelaars staat kwaliteit centraal. Onze makelaars zijn goed op de hoogte van marktontwikkelingen en moderne marketingmethoden, zodat we u altijd met vertrouwd advies kunnen helpen. Wij combineren ervaring, betrouwbare experts en persoonlijke aanpak om u te begeleiden bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxaties – wij zorgen voor een professionele en transparante werkwijze. Onze e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Lijsterbesstraat 10
6573XM Beek
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 280 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Harriët Freezerlaan 66
6532SM Nijmegen
€ 750.000 k.k.
€ 4.870/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wilhelminasingel 2 C
6524AK Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 6.641/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 64 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Hoogveldscheweg 1 b
5363TM Velp
€ 895.000 k.k.
€ 5.056/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 177 m²
- Área del lote
- 2005 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Broekweg 7
6586AT Plasmolen
€ 350.000 k.k.
€ 4.487/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 173 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Woeziksestraat 617
6604CK Wijchen
€ 985.000 k.k.
€ 3.833/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 257 m²
- Área del lote
- 4420 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (58)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
58 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Josuëlaan 4
10Deskundige, persoonlijke aandacht en begeleiding bij zoeken, bezichtigen en aankoop. Elly heeft ons prima geholpen.
-
Tom Gordon
2Wij hadden een erg leuke bedrijfshal op de rijksweg in Molenhoek op het oog. Kort contact aan de telefoon en de bezichtiging was ingepland, confirmatie op de mail (alles zag er prima uit). Afgesproken datum&tijd staan wij bij de bedrijfshal, is er niemand. Nadat we opgebeld hebben bleek de makelaar de afspraak “vergeten” te zijn en waren wij onze middag kwijt
-
Thijmstraat 109
8Goede verstandhouding en prima adviezen. Opbrengst woning hoger dan verwacht. Bereikbaarheid ook in orde.
-
Maarten Van Ingen
10Enorm goed geholpen door Liesbeth. Zeer kundige en daadkrachtige makelaar, met korte communicatielijnen. Verkoopstrategie sluit aan op je persoonlijke wensen en behoeften. In mijn geval een mooie en snelle verkoop.
-
Daalsehof 11 A
10Super goed geholpen door Liesbeth, fijn persoon en heel ondersteunend. Snel met de aanpak van de verkoop, ook fijn dat ik met vragen meteen antwoord kreeg, en ook heel professioneel en precies. Ook de mensen van kantoor zijn erg behulpzaam en vriendelijk aan de telefoon.
-
Akkerweg 19
9Adequate dienstverlening zowelvan de makelaar als de ondersteunende dienst. Doelgericht en ondersteund in het het verkoopproces.