Frieswijk Makelaar NVM
"Makelaar con valor para el futuro"
Frieswijk Makelaar NVM in Drachten staat voor betrouwbare en doelgerichte begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen. Met meer dan 25 jaar ervaring in de makelaardij en een sterke groei sinds 2016, heeft het kantoor zich gevestigd als marktleider in de regio. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat uw woning met maximale waarde op de markt komt. Wij combineren persoonlijke aandacht met een creatieve verkoopstrategie, zodat uw woning...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Gagelpol 1
9203LL Drachten
€ 648.500 k.k.
€ 4.266/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 872 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
De Lits 9
9201AP Drachten
€ 398.500 k.k.
€ 3.214/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 238 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Sydwende 70
9204KG Drachten
€ 785.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 211 m²
- Área del lote
- 1111 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Grasland 6
9205EB Drachten
€ 985.000 k.k.
€ 3.157/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 312 m²
- Área del lote
- 935 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Korenmolen 65
9203VB Drachten
€ 585.000 k.k.
€ 3.268/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 179 m²
- Área del lote
- 602 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Stationsweg 11
8401DK Gorredijk
€ 485.000 k.k.
€ 2.425/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 539 m²
- Habitaciones de dormir
- 8
Reviews (90)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
90 reseñas total
Funda
61 opiniones en Funda
29 reseñas en Google
-
Tjaarda 24
10Uitermate vakkundig begeleid door de aankoopmakelaar en het deskundige personeel. Er werden realistische biedingen geadviseerd en zonder aankoopmakelaar was het mij waarschijnlijk niet gelukt. Gedurende het hele traject voelde ik mij serieus genomen en uitstekend ondersteund. Alles verliep prettig, transparant en professioneel. PS: de koffie is hier zalig.
-
Sjoerd de Haan
-
Wester Es 32
10We vinden de samenwerking met René Frieswijk zeer prettig! Hij is kundig, nuchter, reëel, eerlijk, ontspannen en betrouwbaar. Hij rent die extra mijl voor je. Luistert goed naar je wensen, denkt mee, geeft goed advies, blijft kalm en heeft humor, óók belangrijk! We zijn énorm tevreden!
-
Sil Damstra
10Zeer prettige samenwerking gehad met René. Heeft me goed geholpen met de aankoop van een huis, heeft veel expertise over het vak en zou het daarom zeer zekers aanraden om met hem aan de slag te gaan
-
Fluessen 120
10De begeleiding in het verkoopproces zowel voor de verkoop en erna is uitmuntend te noemen. Goede voorlichting en hulp bij voorbereiding op verkoop klaar te maken van je woning.