BURGERSDIJK SCHUYFF KEMPERS MAKELAARS
"¡Extremadamente involucrado!"
Burgersdijk Makelaars is sinds 1957 actief in de woning- en bedrijfsmakelaardij. Met negen vestigingen in de regio, onder andere in Almere, Baarn-Soest en Utrecht, heeft het bedrijf zich gespecialiseerd in een persoonlijke en professionele aanpak. De kernwaarden van Burgersdijk Makelaars zijn vertrouwen, creativiteit en actief handelen. Ons team bestaat uit 28 medewerkers, waarvan 20 in de buitendienst en een persoonlijke binnendienst d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schepenen 84
1412DH Naarden
€ 645.000 k.k.
€ 5.917/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oud-Bussummerweg 57
1401SN Bussum
€ 625.000 k.k.
€ 5.631/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 303 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Abel Tasmanstraat 25
1212BC Hilversum
€ 695.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Herenweg 276 Z3
3645DX Vinkeveen
€ 425.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 43 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Brinklaan 135 B
1404GC Bussum
€ 350.000 k.k.
€ 4.487/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Cereslaan 89
1402LJ Bussum
€ 475.000 k.k.
€ 5.460/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (59)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
59 reseñas total
Funda
45 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Sint Janslaan 51
10Twintig jaar geleden heeft Patty me uitzonderlijk goed geholpen bij de aankoop van mijn eerste huis en nu twintig jaar later weer. Haar ervaring, gedegen vakkennis, vriendelijkheid en onderhandelingskwaliteiten zijn geweldig, maar het is vooral haar sensitiviteit die twintig jaar geleden en ook nu het verschil maakten. Lang verhaal, maar bij het kopen van een huis heb je een goed mens aan je zijde nodig die ook aanvoelt wat er niet wordt gezegd.
-
Utrechtsestraat 10 C
10Zeer fijne samenwerking gehad met Anne. Ze dacht actief mee, communicatie ging vlot en soepel en ze heeft scherp onderhandeld. Echt een aanrader als je op zoek bent naar een deskundige en betrokken makelaar.
-
Oude Zutphenseweg 11
10Onze makelaar Burgersdijk Schuyff Kempers Makelaars heeft ons deskundig en professioneel geholpen. Extra fijn was het prettige contact en het meedenken op de zaken die voor ons belangrijk waren.
-
Kerkpad 18
10De aankoop van mijn nieuwe woning liep zeer soepel. De verkoop van mijn huis had meer hindernissen, maar men bleef zeer behulpzaam. Ook de kantoormedewerksters waren heel vriendelijk. Ik kan deze makelaar zeer aanbevelen.
-
Elise Dammershof 31
9Traducido por IAEnorme agente entusiasta que ha hecho todo lo posible para presentar bien mi casa y venderla.