Blaak NVM Makelaardij
"Profesionalismo, Servicio, Pasión y Confianza"
Blaak NVM Makelaardij staat voor betrouwbare en gedreven onroerendgoeddienstverlening in Wijchen en de omgeving. Wij ondersteunen u bij de aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Onze ervaring in de regio zorgt voor een realistisch en eerlijk advies, afgestemd op uw wensen. Of u nu verhuist of de waarde van uw woning wilt weten, wij bieden een vrijblijvend verkoop- en prijsadvies. Onze kennis van de lokale markt, combinatie met transp...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zwanensingel 71
6601GC Wijchen
€ 399.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Burchtstraat 7 C
6602AP Wijchen
€ 309.000 k.k.
€ 5.066/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Rijksweg 3 b
6584AA Molenhoek
€ 265.000 k.k.
€ 5.761/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 46 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Binnenstraat 29
5373AX Herpen
€ 419.000 k.k.
€ 4.816/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 245 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Muntmeesterlaan 32
6532XB Nijmegen
€ 469.000 k.k.
€ 4.114/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 242 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido bajo reserva
Hillekensacker 3328
6546LV Nijmegen
€ 389.000 k.k.
€ 5.052/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (19)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
19 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
4 reseñas en Google
-
Koeweg 15
10Van begin tot eind goede begeleiding, perfecte kennis van de huizenmarkt, goed bereikbaar en prettig in de omgang. De woning was snel verkocht voor de juiste prijs, kortom een aanrader!!
-
Diepvoorde 2901
10Fijne makelaar, zowel bij aankoop als verkoop, geeft duidelijke en goede adviezen. Altijd goed bereikbaar, fijn persoonlijk contact via email en telefoon.
-
Silvesterstraat 14
10Contact verliep prima. Er is makkelijk contact te leggen en er wordt snel gereageerd. Erg vriendelijk en meedenkend.
-
Zellersacker 1407
10Zeer deskundig en vriendelijk, ik beveel deze makelaar zeker aan, ik heb meerdere malen van Blaak Makelaardij gebruik gemaakt en altijd naar tevredenheid.
-
Diepvoorde 2502
10Prettige makelaar met veel kennis van zaken en geeft goede adviezen. Makelaar is in eigen persoon aanspreekbaar en stuurt niet telkens een andere medewerker. De informele manier van het contact met de makelaar wordt als zeer positief ervaren.
-
Jan van Daalstraat 32
10Traducido por IAEl proceso de venta completo ha transcurrido perfectamente. Mike es un buen sparring partner, acuerdos claros, comunicación clara y quizás lo más importante: ¡el elimina la ansiedad!
-
Kasteellaan 135
9Traducido por IAAlineación positiva en la comunicación profesional y amigable. Fuerte en empatía y asesoramiento. Y mantener bien los acuerdos.