Blaak NVM Makelaardij
"Fachwissen, Service, Leidenschaft und Vertrauen"
Blaak NVM Makelaardij staat voor betrouwbare en gedreven onroerendgoeddienstverlening in Wijchen en de omgeving. Wij ondersteunen u bij de aankoop, verkoop en taxatie van woningen. Onze ervaring in de regio zorgt voor een realistisch en eerlijk advies, afgestemd op uw wensen. Of u nu verhuist of de waarde van uw woning wilt weten, wij bieden een vrijblijvend verkoop- en prijsadvies. Onze kennis van de lokale markt, combinatie met transp...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zwanensingel 71
6601GC Wijchen
€ 399.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 153 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Burchtstraat 7 C
6602AP Wijchen
€ 309.000 k.k.
€ 5.066/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 61 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Rijksweg 3 b
6584AA Molenhoek
€ 265.000 k.k.
€ 5.761/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 46 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Binnenstraat 29
5373AX Herpen
€ 419.000 k.k.
€ 4.816/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 87 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Muntmeesterlaan 32
6532XB Nijmegen
€ 469.000 k.k.
€ 4.114/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 242 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Hillekensacker 3328
6546LV Nijmegen
€ 389.000 k.k.
€ 5.052/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 228 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (19)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
19 Bewertungen insgesamt
Funda
15 Bewertungen auf Funda
4 Bewertungen bei Google
-
Koeweg 15
10Van begin tot eind goede begeleiding, perfecte kennis van de huizenmarkt, goed bereikbaar en prettig in de omgang. De woning was snel verkocht voor de juiste prijs, kortom een aanrader!!
-
Diepvoorde 2901
10Fijne makelaar, zowel bij aankoop als verkoop, geeft duidelijke en goede adviezen. Altijd goed bereikbaar, fijn persoonlijk contact via email en telefoon.
-
Silvesterstraat 14
10Contact verliep prima. Er is makkelijk contact te leggen en er wordt snel gereageerd. Erg vriendelijk en meedenkend.
-
Zellersacker 1407
10Zeer deskundig en vriendelijk, ik beveel deze makelaar zeker aan, ik heb meerdere malen van Blaak Makelaardij gebruik gemaakt en altijd naar tevredenheid.
-
Diepvoorde 2502
10Prettige makelaar met veel kennis van zaken en geeft goede adviezen. Makelaar is in eigen persoon aanspreekbaar en stuurt niet telkens een andere medewerker. De informele manier van het contact met de makelaar wordt als zeer positief ervaren.
-
Jan van Daalstraat 32
10Übersetzt durch KIDer gesamte Verkaufsprozess ist perfekt verlaufen. Mike ist ein feiner Sparringspartner, klare Vereinbarungen, kommuniziert klar und vielleicht das Wichtigste: er entlastet!
-
Kasteellaan 135
9Übersetzt durch KIPositiver Kommunikationsstil, professionell und freundlich. Stark in Mitdenken und Beratung. Und gut an Terminen halten.