KFD Woonadvies
In Wijchen steht KFD Woonadvies für zuverlässige und persönliche Immobilienberatung. Wir sind da, um Sie in jedem Schritt des Kaufs oder Verkaufs zu unterstützen und achten dabei auf Ihre Wünsche und Bedürfnisse. Unsere Erfahrung sorgt dafür, dass Ihr Immobilienprojekt ruhig, transparent und erfolgreich abgewickelt wird. Wir bieten Dienstleistungen wie Verkauf, Kauf und Finanzberatung an. Unsere Arbeitsweise ist auf Transparenz, Zuverlä...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Weide 14
6652EL Druten
€ 460.000 k.k.
€ 4.554/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Boksdoornstraat 14
6543SG Nijmegen
€ 527.500 k.k.
€ 4.839/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 146 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Zwanenveld 2706
6538NN Nijmegen
€ 379.000 k.k.
€ 3.239/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 128 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Galvanistraat 8
6533DW Nijmegen
€ 487.500 k.k.
€ 4.096/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Musketier 36
5346WH Oss
€ 450.000 k.k.
€ 2.922/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 154 m²
- Fläche des Grundstücks
- 234 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (88)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
88 Bewertungen insgesamt
88 Bewertungen bei Google
-
Shannen Holland
10Heel blij met Mark en alles wat hij rondom onze hypotheekaanvraag heeft geregeld. Hij is zeer goed bereikbaar, reageert snel op vragen en denkt écht met je mee.
-
Joëlle Boerboom
10Heel tevreden over de service! De hypotheek voor onze nieuwe woning tot in de puntjes geregeld, evenals de verkoop van onze huidige woning. Ontzorgd van A tot Z. Altijd bereikbaar en Marc denkt echt met je mee.
-
John Doe
10Goede service en ondersteuning van Marc. Neemt de tijd, legt alles rustig uit en denkt actief met je mee. Bedankt!
-
Chiem
10KFD voelt heel toegankelijk, er is geen vraag te gek. Marc heeft ons uitstekend en ontzettend snel geholpen met het verkrijgen van een hypotheek. Bedankt Marc!
-
Juri Joosten
10Wij zijn zo blij dat wij voor KFD ZZP Specialisten hebben gekozen! Marc heeft ons van A tot Z enorm goed geholpen, alles tot in de puntjes uitgelegd en geregeld. Enorm persoonlijk, meedenkend, snel antwoord op al je vragen, kortom: een dikke 10!! Voor al je vragen rondom financieële zaken, neem contact op met KFD!!
-
Mike Van Geel
10Heel fijn bedrijf, supergoed geholpen door Mark. Luisterend oor naar onze wensen en duidelijke uitleg met als eindresultaat de hypotheek rond van ons nieuwe huis. Blijf zo doorgaan, topper. 💪 …
-
Lidewij Pellikaan
10Marc geeft goed en deskundig advies, denkt mee en staat altijd voor ons klaar!