KFD Woonadvies
In Wijchen staat KFD Woonadvies voor betrouwbare en persoonlijke woonmarktbegeleiding. Wij zijn er om je te ondersteunen in elke fase van de koop of verkoop, met aandacht voor jouw wensen en behoeften. Onze ervaring zorgt voor een rustige, transparante en succesvolle afhandeling van jouw woonproject. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop en financieel advies aan. Onze werkwijze is gericht op transparantie, betrouwbaarheid en persoonl...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Weide 14
6652EL Druten
€ 460.000 k.k.
€ 4.554/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 223 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Boksdoornstraat 14
6543SG Nijmegen
€ 527.500 k.k.
€ 4.839/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Zwanenveld 2706
6538NN Nijmegen
€ 379.000 k.k.
€ 3.239/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 128 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Galvanistraat 8
6533DW Nijmegen
€ 487.500 k.k.
€ 4.096/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Musketier 36
5346WH Oss
€ 450.000 k.k.
€ 2.922/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 234 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
88 commentaires sur Google
-
Shannen Holland
10Heel blij met Mark en alles wat hij rondom onze hypotheekaanvraag heeft geregeld. Hij is zeer goed bereikbaar, reageert snel op vragen en denkt écht met je mee.
-
Joëlle Boerboom
10Heel tevreden over de service! De hypotheek voor onze nieuwe woning tot in de puntjes geregeld, evenals de verkoop van onze huidige woning. Ontzorgd van A tot Z. Altijd bereikbaar en Marc denkt echt met je mee.
-
John Doe
10Goede service en ondersteuning van Marc. Neemt de tijd, legt alles rustig uit en denkt actief met je mee. Bedankt!
-
Chiem
10KFD voelt heel toegankelijk, er is geen vraag te gek. Marc heeft ons uitstekend en ontzettend snel geholpen met het verkrijgen van een hypotheek. Bedankt Marc!
-
Juri Joosten
10Wij zijn zo blij dat wij voor KFD ZZP Specialisten hebben gekozen! Marc heeft ons van A tot Z enorm goed geholpen, alles tot in de puntjes uitgelegd en geregeld. Enorm persoonlijk, meedenkend, snel antwoord op al je vragen, kortom: een dikke 10!! Voor al je vragen rondom financieële zaken, neem contact op met KFD!!
-
Mike Van Geel
10Heel fijn bedrijf, supergoed geholpen door Mark. Luisterend oor naar onze wensen en duidelijke uitleg met als eindresultaat de hypotheek rond van ons nieuwe huis. Blijf zo doorgaan, topper. 💪 …
-
Lidewij Pellikaan
10Marc geeft goed en deskundig advies, denkt mee en staat altijd voor ons klaar!