Ameo makelaars
"¡El especialista en viviendas de Diemen!"
Ameo makelaars is sinds 24 jaar actief in de Amsterdamse vastgoedmarkt. Met een nuchtere en toegankelijke houding staat het team voor klanten klaar, of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van woningen en commercieel vastgoed. De specialisten van Ameo zijn gecertificeerd en volgen jaarlijks verplichte educatie om hun kennis op de hoogte te houden van lokale markt- en juridische ontwikkelingen. De klant staat centraal in alles w...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Waddenland 59
1115XE Duivendrecht
€ 445.000 k.k.
€ 5.562/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Arent Janszoon Ernststraat 234
1082LT Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 7.256/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Valkhofpark 22
1567HK Assendelft
€ 550.000 k.k.
€ 4.015/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 114 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Apollovlinder 9
1113LL Diemen
€ 775.000 k.k.
€ 4.784/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 136 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Argusvlinder 6
1113LK Diemen
€ 775.000 k.k.
€ 4.784/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Galileïplantsoen 89 1
1098LX Amsterdam
€ 850.000 k.k.
€ 8.252/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
30 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Amerbos 555
10Ik ben mega super blij van Ameo makelaar!!! Groeten van Almere Dziekuje za profesjonalną obsługę polecam wszystkim Ameo makelaars
-
Buur Verhuis
10Traducido por IA¡Bien ayudado!
-
Alfred Nobelstraat 57
10Marjan en ook het gehele team was zeer vriendelijk en behulpzaam als we ergens (online) mee vast liepen. Ze hebben ons goed geholpen, hielden ons altijd op de hoogte van de stappen die er werden genomen en de communicatie was heel goed. We kijken terug op een mooie afronding van deze verkoop.
-
Marleen en Ivar Koudstaal
10Heel veel dank aan Mark, super fijne en professionele makelaar
-
Cees Sipkeslaan 340
10Heel blij met de goede, professionele hulp van Mark van Ameo en de door hem ingeschakelde fotograaf.
-
Linnaeusdwarsstraat 39
10Ik werd uitstekend geholpen, op alle gebieden, door Marjan Wuthrich van Ameo makelaars. Heel tevreden.
-
Tobias Asserlaan 334
10Vanaf punt één zijn wij op een hele fijne en professionele manier begeleid door Timo. Dankzij zijn uitgebreide kennis van de lokale markt wisten we precies waar we aan toe waren en konden we met vertrouwen de juiste keuzes maken. Het contact was altijd snel en laagdrempelig. Timo hield ons continu goed op de hoogte van alle ontwikkelingen, communiceerde transparant en duidelijk en we konden altijd rekenen op eerlijk en betrouwbaar advies. Het hele koopproces verliep soepel…