Sluys Makelaars
In Muiden staat Sluys Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de regio met een klantgerichte aanpak om uw wensen in kaart te brengen. Of u nu koopt, verkoopt of taxeert, wij staan voor u klaar met passende oplossingen. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordeel. Met certificaten als VastgoedCert, NWWI en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kroonwerk 38
1398DS Muiden
€ 725.000 k.k.
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Jan Prinsstraat 87
1382SN Weesp
€ 325.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Antoni van Leeuwenhoekweg 25
1401VX Bussum
€ 700.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 122 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kruitmolen 39
1398HA Muiden
€ 950.000 k.k.
€ 6.463/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 165 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jan Prinsstraat 80
1382SR Weesp
€ 310.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Grubbehoeve 924
1103GZ Amsterdam
€ 335.000 k.k.
€ 3.102/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
38 opiniones en Funda
-
Paulus Potterlaan 46
10Alles liep soepel en de verkoop was snel gegaan. Reageren snel en telefonisch altijd bereikbaar. Ik zou Sluys Makelaars zeker aanraden bij zowel verkoop en aankoop van een woning.
-
Prinses Irenehof 14
10Marike van Sluys Makelaars heeft ons echt geweldig geholpen bij de aankoop van ons huis. Ze onderneemt actie waar anderen afwachtend zijn. Zonder haar deskundigheid was het nooit zo snel gelukt!
-
de Werven 17
10De contact met Marike liep soepel en ik ben heel tevreden met het resultaat. Kortom een super makelaar die doet wat ze beloofd. Heel blij mee!
-
Geysendorfferstraat 31
10Zowel bij aankoop en verkoop erg goed geholpen . Deskundige aanpak Bij elke stap wordt je goed geïnformeerd zowel daar de makelaar als de dames op kantoor
-
De Stelling 9
10Hele persoonlijke begeleiding, neemt je mee van begin tot eind, altijd bereikbaar. We waren aan het begin blij met de keuze en dat is alleen maar versterkt door de manier waarop Marike ons begeleidt. Echt top.
-
De Stelling 17
8Marieke hield ons goed op de hoogte en wat zeer betrokken bij de hele transactie. Wij hadden ook een prettig contact wat belangrijk is in zo'n situatie. Zeker aanbevelingswaardig.
-
Orttswarande 21
9Erg vriendelijk en reageert snel. En luistert goed naar onze wensen. Komt afspraken na en houd je goed op de hoogte van de voortgang . Erg klantvriendelijk