Maat Makelaars
"Tamaño Corredores - personal, involucrado y activo!"
Maat Makelaars staat voor persoonlijk advies en professionele ondersteuning bij de koop, verkoop of beoordeling van uw woning of bedrijfspand. Wij zijn er voor u, met of zonder afspraak, en helpen u graag verder met elke vraag die u heeft over onroerend goed. Met jaren ervaring in het vak combineren wij technisch verstand met empathie voor uw persoonlijke situatie en wensen. Soms zijn die wensen nog niet helemaal duidelijk, maar dat is...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Koolstraat 29
6041EJ Roermond
€ 425.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Welallee 14
6099DC Beegden
€ 579.000 k.k.
€ 4.165/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 427 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Holleweg 17
6049GM Herten
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 179 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Hendrik Luytenstraat 5
6041XT Roermond
€ 345.000 k.k.
€ 3.966/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Daalplein 8
6097EG Heel
€ 415.000 k.k.
€ 3.097/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 288 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Lindanusstraat 1
6041EC Roermond
€ 430.000 k.k.
€ 3.233/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (124)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
124 reseñas total
Funda
54 opiniones en Funda
70 reseñas en Google
-
Langs de Beek 6
10Helemaal tevreden over het verloop en de verdere handelingen met betrekking van de verkoop van onze woning en kan Maat Makelaar aan bevelen. Met name Janneke Karis willen we bedanken voor de goede begeleiding tijdens het verkoopproces.
-
Rutsekovenstraat 33
10Makelaar was erg benaderbaar en toegankelijk. Veel tijd en energie aan bezichtigingen besteed. Prettig persoon in de omgang.
-
Hambeek 68
10Ik vond de communicatie met Jules heel fijn en duidelijk. De gegeven adviezen werd goed uitgelegd en ze is goed bereikbaar.
-
Gentiaanhof 80
10Traducido por IAMuy buena agencia inmobiliaria donde el enfoque personal está a la cabeza, Jules ha ayudado y guiado super bien cuando fue necesario. Siempre accesible y actuar proactivo son centrales.
-
Oude Thornerweg 12 b
8Traducido por IANuestra experiencia con inmobiliarias a medida ha sido muy positiva. Tan pronto como teníamos preguntas, estas se respondían inmediatamente. Si en ese momento Janneke no estaba disponible, nos llamaban de vuelta a corto plazo. Hemos trabajado muy bien con ella. Tiene interés en el cliente y se nota en todo, es sincera y clara.
-
Kitskensdal 27
10Traducido por IALa asistencia y el servicio fueron perfectos también durante las visitas. También la foto y el texto de venta eran muy buenos.
-
De Tes 15