Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs
In De Koog, op Texel, staat Kortekaas & Kooijman makelaars en taxateurs voor betrouwbare en persoonlijke vastgoeddienstverlening. Met een sterke focus op de regio, helpen wij klanten bij het kopen, verkopen en taxeren van woningen en bedrijfsobjecten. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een gerichte benadering die past bij jouw wensen. Wij bieden diensten als verkoop, aankoop, taxatie en verhuur aan. Onze werkwijze i...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Golfslag 38
1791HC Den Burg
€ 795.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Roggeslootweg 656
1795HM De Cocksdorp
€ 449.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 345 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Verlorenkost 7
1794BA Oosterend
€ 438.500 k.k.
€ 3.132/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 212 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Californiëweg 461
1796PT De Koog
€ 285.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Bosrandweg 323 616
1796NC De Koog
€ 479.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 510 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Orchismient 27
1796AV De Koog
€ 795.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 540 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (43)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
43 reseñas total
Funda
3 opiniones en Funda
40 reseñas en Google
-
Dennis van der Kooi
10Super snel en prettig geholpen door Willem en Ruben met een taxatierapport. Bedankt voor de goede service!
-
Texel Vakanties
10Fijne samenwerking in de aan en verkoop van recreatiewoningen op Texel
-
Carmen van der Werff
10Bij Kortekaas & Kooijman Makelaardij krijg je echt wat je verwacht. Zeer professionele en prettige communicatie, niet alleen met Ruben en Richard maar ook met het team op kantoor. Komen afspraken na. Prachtige brochure, foto's en dus presentatie van het huis wat we verkochten. Mede hierdoor onwijs snel verkocht.
-
Anton Kalusche
10 -
Kogerstraat 88
9Traducido por IAContacto con prima. Las citas de inspecciones transcurrieron bien y con buenos acuerdos. La actualización después de cada inspección fue muy agradable.
-
Willem van den Pol
10Traducido por IATanto durante la compra como (un par de años más tarde) durante la venta de nuestra casa, hemos sido ayudados y guiados fantásticamente por Kortekaas & Kooijman. Esto aplica tanto para nuestro contacto fijo, Ruben Kooijman, como para el personal del bufete. Información honesta y explicaciones claras, buena asistencia en la comunicación entre las partes; exactamente lo que comprador y vendedor necesitan!