KENT Makelaars Limburg
In de regio Sittard staat KENT Makelaars Limburg voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om zowel kopers als verkopers te ondersteunen. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een persoonlijke benadering in elke transactie. Wij bieden gedetailleerde begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen en zorgen voor een soepele afhandeling van de...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Panneshofstraat 20
6123AP Holtum
€ 389.000 k.k.
€ 3.137/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 629 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ruitersweg 21
6114XX Susteren
€ 285.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Europalaan 33
6164CV Geleen
€ 575.000 k.k.
€ 2.889/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 199 m²
- Área del lote
- 494 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Kruchterstraat 41
6051CB Maasbracht
€ 445.000 k.k.
€ 2.967/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 315 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hommelweg 2 R 675
6114RT Susteren
€ 225.000 k.k.
€ 2.616/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 398 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hubertusstraat 29
6102AS Echt
€ 379.000 ,-
€ 4.987/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (30)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
30 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Ringweg 31
8Kent mensen zijn Zeer prettig en duskundig in de communicatie. Acurate markt-, omgevingskennis in relatie tot verkoopprijs mensen geven je een comfortgevoel ondanks de emotie van de verkoop van je huis. Deskundige schil van experts om hun heen om een top presentatie van je huis weer te geven ( foto's, E-Label, Maatvoering 3D enz)
-
op de Bree 23
10Het enthousiasme van Ralph tijdens het eerste gesprek was voor mij de doorslag om met KenT de woning te gaan verkopen. Gedurende dit proces ben ik goed begeleid en op de hoogte gehouden over de voortgang.
-
Grasbroekstraat 1
10Het contact met Kent-Makelaars was zeer goed vooral de uitstraling was fantastisch. Daarvoor bedank ik Kent-Makelaars vooral Patrick Wiegerinck voor het verkopen van mijn huis. Ook Mandy Paas-Pluijmmaekers hartelijk dank. m.vr.gr. H.Wolters
-
Bas
10Traducido por IALa tasación de la vivienda se realizó con más que satisfacción. Hace ya unos años vendí mi propia vivienda y ahora estoy haciendo tasar una nueva vivienda. Puedo aconsejar sin duda a Patrick.
-
Marcel Horst
2Traducido por IAvaloración muy cara de la vivienda, echa un vistazo bien antes de firmar el contrato.
-
Sint Lambertusstraat 29
10Traducido por IATodo estaba bien organizado. Nos mantuvieron bien informados y siempre pudimos resolver nuestras dudas. Yo podría recomendar a Kent Makelaar a cualquiera.