KENT Makelaars Limburg
In de regio Sittard staat KENT Makelaars Limburg voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om zowel kopers als verkopers te ondersteunen. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een persoonlijke benadering in elke transactie. Wij bieden gedetailleerde begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen en zorgen voor een soepele afhandeling van de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Panneshofstraat 20
6123AP Holtum
€ 389.000 k.k.
€ 3.137/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 629 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ruitersweg 21
6114XX Susteren
€ 285.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Europalaan 33
6164CV Geleen
€ 575.000 k.k.
€ 2.889/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 199 m²
- Superficie du terrain
- 494 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kruchterstraat 41
6051CB Maasbracht
€ 445.000 k.k.
€ 2.967/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 315 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hommelweg 2 R 675
6114RT Susteren
€ 225.000 k.k.
€ 2.616/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 398 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hubertusstraat 29
6102AS Echt
€ 379.000 ,-
€ 4.987/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (30)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
30 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Ringweg 31
8Kent mensen zijn Zeer prettig en duskundig in de communicatie. Acurate markt-, omgevingskennis in relatie tot verkoopprijs mensen geven je een comfortgevoel ondanks de emotie van de verkoop van je huis. Deskundige schil van experts om hun heen om een top presentatie van je huis weer te geven ( foto's, E-Label, Maatvoering 3D enz)
-
op de Bree 23
10Het enthousiasme van Ralph tijdens het eerste gesprek was voor mij de doorslag om met KenT de woning te gaan verkopen. Gedurende dit proces ben ik goed begeleid en op de hoogte gehouden over de voortgang.
-
Grasbroekstraat 1
10Het contact met Kent-Makelaars was zeer goed vooral de uitstraling was fantastisch. Daarvoor bedank ik Kent-Makelaars vooral Patrick Wiegerinck voor het verkopen van mijn huis. Ook Mandy Paas-Pluijmmaekers hartelijk dank. m.vr.gr. H.Wolters
-
Bas
10Traduit par l'IAÉvaluation de la maison réalisée avec plus que satisfaction. Ensuite, plusieurs années d'habitation dans une maison propre et maintenant faire évaluer une nouvelle maison. Patrick peut certainement conseiller.
-
Marcel Horst
2Traduit par l'IAévaluation très coûteuse de la maison, vérifiez bien avant de signer le contrat.
-
Sint Lambertusstraat 29
10Traduit par l'IATout est bien organisé. Nous avons été bien informés et pour les questions, nous pouvions toujours faire appel à quelqu'un. Je recommanderais volontiers Kent agent immobilier à tout le monde.