KENT Makelaars Limburg
In de regio Sittard staat KENT Makelaars Limburg voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om zowel kopers als verkopers te ondersteunen. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een persoonlijke benadering in elke transactie. Wij bieden gedetailleerde begeleiding bij het kopen of verkopen van woningen en zorgen voor een soepele afhandeling van de...
Current housing stock
-
- Available
Panneshofstraat 20
6123AP Holtum
€ 389.000 k.k.
€ 3.137/m²
Save as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 629 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ruitersweg 21
6114XX Susteren
€ 285.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 152 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Europalaan 33
6164CV Geleen
€ 575.000 k.k.
€ 2.889/m²
Save as favorite- Living area
- 199 m²
- Land area
- 494 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Kruchterstraat 41
6051CB Maasbracht
€ 445.000 k.k.
€ 2.967/m²
ASave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 315 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hommelweg 2 R 675
6114RT Susteren
€ 225.000 k.k.
€ 2.616/m²
BSave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 398 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hubertusstraat 29
6102AS Echt
€ 379.000 ,-
€ 4.987/m²
Save as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (30)
Review platforms
BronscoresTotal score
30 total reviews
Funda
14 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Ringweg 31
8Kent mensen zijn Zeer prettig en duskundig in de communicatie. Acurate markt-, omgevingskennis in relatie tot verkoopprijs mensen geven je een comfortgevoel ondanks de emotie van de verkoop van je huis. Deskundige schil van experts om hun heen om een top presentatie van je huis weer te geven ( foto's, E-Label, Maatvoering 3D enz)
-
op de Bree 23
10Het enthousiasme van Ralph tijdens het eerste gesprek was voor mij de doorslag om met KenT de woning te gaan verkopen. Gedurende dit proces ben ik goed begeleid en op de hoogte gehouden over de voortgang.
-
Grasbroekstraat 1
10Het contact met Kent-Makelaars was zeer goed vooral de uitstraling was fantastisch. Daarvoor bedank ik Kent-Makelaars vooral Patrick Wiegerinck voor het verkopen van mijn huis. Ook Mandy Paas-Pluijmmaekers hartelijk dank. m.vr.gr. H.Wolters
-
Bas
10Translated by AIProperty valuation carried out with more than satisfaction. In the meantime, a number of years owning a home sold and now having a new property valued. Can certainly advise Patrick
-
Marcel Horst
2Translated by AIextremely expensive property valuation, Look well before you sign the contract.
-
Sint Lambertusstraat 29
10Translated by AIEverything is well organized. We were kept well informed and with questions we could always turn to someone. I would recommend Kent realtor to everyone.
-
Gulicksestraat 42