de Wit Garantiemakelaars
"Deberías esperar más de un intermediario de garantía."
Sinds 1978 helpen wij met veel plezier mensen in en om Hoogezand-Sappemeer bij de verkoop of aankoop van hun woning. Ons kleine team staat voor u klaar met een persoonlijke en zorgvuldige aanpak. Wij leggen de nadruk op kwaliteit, betrouwbaarheid en een goed doordachte werkwijze. Onze ervaring in de regio is ons grootste voordeel, en wij zetten deze graag om in resultaten. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Veiling 21
9603HN Hoogezand
€ 813.218 k.k.
€ 3.696/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- 688 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Stadhouderslaan 28
9602GC Hoogezand
€ 209.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burg v Roijenstr Oost 4
9602CJ Hoogezand
€ 409.000 k.k.
€ 3.122/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Noorderstraat 112
9611AN Sappemeer
€ 225.000 k.k.
€ 2.500/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 257 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
P.S. Gerbrandyhof 37
9603NC Hoogezand
€ 460.000 k.k.
€ 4.220/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Burgemeester Bartelsstr 2 b
9601CN Hoogezand
€ 325.000 k.k.
€ 2.826/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (76)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
76 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Amethistlaan 6
8Wij hebben op een prettige manier samengewerkt. Woning in 5 weken verkocht. Deskundige makelaar. Top.
-
Groen van Prinstererstr 14
10Het ging goed de begelijding was supper Ben goed geholpen en was snel verkocht Is goed aan te bevelen
-
Hoofdstraat 9
9Prima service en snelle reacties op vragen en ontwikkelingen. Zeer goede communicatie rondom het hele proces.
-
Thorbeckelaan 64
10Goed contact met de makelaar alles word overlegd en duidelijke afspraken gemaakt korte lijntjes Heb zowel de aankoop van de woning als de verkoop van de woning met deze makelaar zaken gedaan dit heb ik als zeer prettig en professioneel ervaren
-
Doorloper 31
10vriendelijk en Duidelijk en alles werdt goed overlegd. Wat zou je nog meer kunnen zeggen de koffie is lekker en staat altijd klaar op kantoor.
-
Wilhelminastraat 111
9Het contact liep goed met de makelaar Het was wat wij er van verwachten En het huis wat wij zochten De wit makelaars is aan tebeveelen
-
Meulenhörn 38
9Antoinette de Wit is een ervaren makelaar die van de hoed en de rand weet. Vastberaden haar doelen te bereiken en zeker van haar zaak. Ze is erg eerlijk en transparant zowel naar koper als verkoper. Daarnaast ook erg behulpzaam als de potientiele koper bv hulp nodig heeft bij het maken van beslissingen of inschatten van de mogelijkheden. Ze is laagdrempelig bij het leggen van contact en kent de lokale markt goed aangezien ze al heel lang werkzaam is in Hoogezand.