Lamberink Makelaars & Adviseurs
"¿VENDER SU CASA O VENDER BIEN SU CASA?"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat voor een uitgebreide en persoonlijke dienstverlening in Emmen. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat je woning niet alleen goed gepromoot wordt, maar ook effectief bereikt bij de juiste kopers. Door gebruik te maken van een breed marketingpakket en landelijke netwerken, zorgen we ervoor dat jouw huis de aandacht krijgt die het verdiend. Onze makelaars werken nauw samen met een groot netwerk van zoeker...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Klepel 410
7811KP Emmen
€ 300.000 k.k.
€ 3.261/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Nijkampenweg 2
7873AJ Odoorn
€ 499.500 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 800 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vogelwikke 2
7815PT Emmen
€ 350.000 k.k.
€ 3.182/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 319 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Rolderstraat 33
7849PB De Kiel
€ 595.000 k.k.
€ 2.729/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 218 m²
- Área del lote
- 3836 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Uilenveld 54
7827GA Emmen
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Uilenveld 28
7827GA Emmen
€ 295.000 k.k.
€ 3.430/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (46)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
46 reseñas total
Funda
38 opiniones en Funda
8 reseñas en Google
-
Zuiderdiep 65
10Zeer prettig contact met Vera, goede updates en snel schakelen en handelen. Alles heel goed geregeld en professioneel. Kortom eigenlijk een 10.
-
U. E. Bruiningstraat 13
10Fijn kantoor direct contact via Whats Ap. Ook wordt alles goed uitgelegd en je wordt constant op de hoogte gehouden. Ik kan dit kantoor aan iedereen adviseren.
-
Willem Grolstraat 83
10Super en zeer professionele makelaar, ik zou ze zeker aanraden en zou zeker nog eens zaken met ze doen.
-
Nassaulaan 15
10We hadden een prima contact met de makelaar. Goede uitleg en voorbereiding voor de verkoop van ons appartement. Tijdens bezichtigingen goed op de hoogte gehouden. Duidelijke uitleg bij tekenen koopcontract. Een aanrader
-
Orvelterbrink 186
10Heb een heel fijn gevoel gehad bij Annemiek Nieuwenhuis. Ze heeft het top gedaan. Heel erg bedankt. Voor ons een mooie verkoop.
-
Duivenveld 27
10Traducido por IAAcciones rápidas. Buena evaluación del mercado. Responde rápidamente a las preguntas. Mi vivienda fue puesta rápidamente en el mercado y vendida muy rápido.
-
Holtlaan 93
9Traducido por IAFue una cooperación muy agradable. Obtenimos información clara y todo el apoyo que necesitábamos.
-
Hagedoorn 44
10Traducido por IAVenta cuidada por Vera Bauerhaut Lamberink Makelaars & Adviseurs. Agente inmobiliaria que entiende perfectamente su profesión. Experta, comprometida y profesional en los momentos en que era necesario y con mucho conocimiento del sector. Nos llevó de la mano en cada paso del proceso de venta. Lo valoramos mucho.