Lamberink Makelaars & Adviseurs
"DEIN HAUS VERKAUFEN ODER DEIN HAUS GUT VERKAUFEN?"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat voor een uitgebreide en persoonlijke dienstverlening in Emmen. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat je woning niet alleen goed gepromoot wordt, maar ook effectief bereikt bij de juiste kopers. Door gebruik te maken van een breed marketingpakket en landelijke netwerken, zorgen we ervoor dat jouw huis de aandacht krijgt die het verdiend. Onze makelaars werken nauw samen met een groot netwerk van zoeker...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Klepel 410
7811KP Emmen
€ 300.000 k.k.
€ 3.261/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 92 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Nijkampenweg 2
7873AJ Odoorn
€ 499.500 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- 800 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vogelwikke 2
7815PT Emmen
€ 350.000 k.k.
€ 3.182/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 319 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Rolderstraat 33
7849PB De Kiel
€ 595.000 k.k.
€ 2.729/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 218 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3836 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Uilenveld 54
7827GA Emmen
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Uilenveld 28
7827GA Emmen
€ 295.000 k.k.
€ 3.430/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (46)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
46 Bewertungen insgesamt
Funda
38 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Zuiderdiep 65
10Zeer prettig contact met Vera, goede updates en snel schakelen en handelen. Alles heel goed geregeld en professioneel. Kortom eigenlijk een 10.
-
U. E. Bruiningstraat 13
10Fijn kantoor direct contact via Whats Ap. Ook wordt alles goed uitgelegd en je wordt constant op de hoogte gehouden. Ik kan dit kantoor aan iedereen adviseren.
-
Willem Grolstraat 83
10Super en zeer professionele makelaar, ik zou ze zeker aanraden en zou zeker nog eens zaken met ze doen.
-
Nassaulaan 15
10We hadden een prima contact met de makelaar. Goede uitleg en voorbereiding voor de verkoop van ons appartement. Tijdens bezichtigingen goed op de hoogte gehouden. Duidelijke uitleg bij tekenen koopcontract. Een aanrader
-
Orvelterbrink 186
10Heb een heel fijn gevoel gehad bij Annemiek Nieuwenhuis. Ze heeft het top gedaan. Heel erg bedankt. Voor ons een mooie verkoop.
-
Duivenveld 27
10Übersetzt durch KISchnelle Aktionen. Gute Marktbeurteilung. Reagiert schnell auf Fragen. Mein Wohnungs ist schnell auf den Markt gebracht und sehr schnell verkauft worden.
-
Holtlaan 93
9Übersetzt durch KIEs war eine sehr angenehme Zusammenarbeit. Wir erhielten klare Informationen und alle Unterstützung, die wir benötigten.
-
Hagedoorn 44
10Übersetzt durch KIVerkauf hervorragend betreut von Vera Bauerhaut Lamberink Makelaars & Adviseurs. Maklerin, die ihr Fach mehr als versteht. Kompetent, engagiert, geschäftlich, wenn es nötig war und mit viel Sachverstand. Wir wurden von Vera in jeden Schritt des Verkaufsprozesses einbezogen. Haben das sehr geschätzt.