Lamberink Makelaars & Adviseurs
"JE HUIS VERKOPEN OF JE HUIS GOED VERKOPEN?"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat voor een uitgebreide en persoonlijke dienstverlening in Emmen. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat je woning niet alleen goed gepromoot wordt, maar ook effectief bereikt bij de juiste kopers. Door gebruik te maken van een breed marketingpakket en landelijke netwerken, zorgen we ervoor dat jouw huis de aandacht krijgt die het verdiend. Onze makelaars werken nauw samen met een groot netwerk van zoeker...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klepel 410
7811KP Emmen
€ 300.000 k.k.
€ 3.261/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nijkampenweg 2
7873AJ Odoorn
€ 499.500 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vogelwikke 2
7815PT Emmen
€ 350.000 k.k.
€ 3.182/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 319 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rolderstraat 33
7849PB De Kiel
€ 595.000 k.k.
€ 2.729/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 3836 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Uilenveld 54
7827GA Emmen
€ 275.000 k.k.
€ 2.957/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Uilenveld 28
7827GA Emmen
€ 295.000 k.k.
€ 3.430/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Zuiderdiep 65
10Zeer prettig contact met Vera, goede updates en snel schakelen en handelen. Alles heel goed geregeld en professioneel. Kortom eigenlijk een 10.
-
U. E. Bruiningstraat 13
10Fijn kantoor direct contact via Whats Ap. Ook wordt alles goed uitgelegd en je wordt constant op de hoogte gehouden. Ik kan dit kantoor aan iedereen adviseren.
-
Willem Grolstraat 83
10Super en zeer professionele makelaar, ik zou ze zeker aanraden en zou zeker nog eens zaken met ze doen.
-
Nassaulaan 15
10We hadden een prima contact met de makelaar. Goede uitleg en voorbereiding voor de verkoop van ons appartement. Tijdens bezichtigingen goed op de hoogte gehouden. Duidelijke uitleg bij tekenen koopcontract. Een aanrader
-
Orvelterbrink 186
10Heb een heel fijn gevoel gehad bij Annemiek Nieuwenhuis. Ze heeft het top gedaan. Heel erg bedankt. Voor ons een mooie verkoop.
-
Duivenveld 27
10Snelle acties. Goede inschatting van de markt. Reageert snel op vragen. Mijn woning is snel in de markt gezet en zeer snel verkocht.
-
Holtlaan 93
9Het was een zeer plezierige samenwerking. We kregen duidelijke informatie en alle ondersteuning die we nodig hadden.
-
Hagedoorn 44
10Verkoop uitstekend verzorgd door Vera Bauerhaut Lamberink Makelaars & Adviseurs. Makelaar die haar vak meer dan verstaat. Deskundig, betrokken, zakelijk op momenten dat dit nodig was en met veel kennis van zaken. We zijn door Vera meegenomen in iedere stap van het verkoopproces. Hebben dat zeer gewaardeerd.