In de Zuidoosthoek van Drenthe, waar ruimte, rust en natuur in overvloed aanwezig zijn, werken wij al jarenlang mee aan de wissel van woningen. Onze makelaars zijn diepgaand vertrouwd met de regio en begrijpen de nuances van de lokale woningmarkt. Ze combineren bouwtechnische en juridische kennis met een persoonlijke aanpak om u te begeleiden bij de koop, verkoop of taxatie van uw woning. Onze specialisaties liggen in bijzonder beheer,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lesturgeonstraat 1
7741CL Coevorden
€ 499.500 k.k.
€ 3.122/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 744 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdkanaal OZ 81 R
7881CN Emmer-Compascuum
€ 225.000 k.k.
€ 2.473/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Hoofdkanaal WZ 115
7881AG Emmer-Compascuum
€ 350.000 k.k.
€ 3.043/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 1070 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kruisspoel 8
7881AM Emmer-Compascuum
€ 300.000 k.k.
€ 2.439/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Laskowskilaan 18
7873AH Odoorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 411 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zonnedauw 9
7918AT Nieuwlande
€ 329.500 k.k.
€ 2.968/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 315 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
C. Ouwerkerkstraat 8
10De samenwerking met deze makelaar was fantastisch! We zijn volledig ontzorgt en begeleid in de verkoop. Korte lijnen, zeer deskundig/ervaren. Wij zouden deze makelaar zeker adviseren!
-
Peyserhof 23
8Prima, goed contact, goede service. De makelaar is bereid om mee te denken, helemaal fit omdat het ging over de verkoop van een huis op afstand.
-
Oostering 17
10Wij zijn heel blij en tevreden over makelaar Edwin Dekker ! Fijn om mee te overleggen, duidelijk en nuchter . Geeft eerlijk advies en prettig in omgang ! Dus zeer tevreden, een 10 !
-
Veenroede 26
10Edwin heeft voor ons veel betekend. Omdat wij de omgeving niet kennen en dus zeker de huizenmarkt niet heeft hij ons raad kunnen geven bij het bieden. Ook was het duidelijk dat hij veel kennis over de bouw in Emmer-Compascuum heeft. Hier hebben wij op mogen leunen. Zijn raad heeft ons geholpen het huis van onze dromen te kunnen kopen.
-
Ronerbrink 150
9Het contact liep goed, staat altijd paraat als er wat is en weet waar ze het over had samenwerking was goed.
-
Struikheidestraat 9
10Het contact was super Goeie overleg Goeie communicatie Alles verliep soepel Een aanrader
-
Kerspellaan 22
10Na eerst meerdere maanden zelf gezocht te hebben, met veel teleurstellingen maar ook beginnersfouten, hulp ingeschakeld van deze makelaar. Uiteindelijk is het toen toch gelukt. Pluspunten makelaar: - Vriendelijk, informeel, altijd bereikbaar, goede uitleg. Minpunten: Geen.