Faber Makelaardij
"Hacemos que vivir sea más agradable y fácil!"
Bij Faber Makelaardij in Leeuwarden staan we voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Wij begrijpen dat dit een belangrijke keuze is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Onze medewerkers zijn er om je te helpen met alle stappen van het proces, zodat jij onbezorgd kunt kiezen voor een nieuw of bestaand huis. Met expertise in verkoop, aankoop, financieel advies en taxaties bieden we een breed aanbod d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dr Poptastrjitte 11
9034HG Marsum
€ 279.500 k.k.
€ 3.071/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 317 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Groningerstraatweg 361 a 5
8923EJ Leeuwarden
€ 295.000 k.k.
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Liauckamastate 24
8926NL Leeuwarden
€ 298.000 k.k.
€ 2.525/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 124 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Jozef Israëlsstraat 9
8932HT Leeuwarden
€ 170.000 k.k.
€ 2.297/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 102 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Brandemeer 102
8918CV Leeuwarden
€ 225.000 k.k.
€ 1.731/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 119 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Buorkerij 150
8941AN Leeuwarden
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 173 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (118)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
118 reseñas total
Funda
76 opiniones en Funda
42 reseñas en Google
-
Antillenweg 49
10Leuke kennismaking. Goede begeleiding, planning en verdere verloop van t verkoopproces. Hele mooie presentatie, Korte lijntjes. Al met al een plezierige samenwerking.
-
Orxmasingel 132
10De verkoop is snel en soepel verlopen met een uitstekend resultaat! Complimenten voor het hele team van Faber Makelaardij, wat een prettige samenwerking!
-
Mozartstraat 51
10Faber Makelaardij is duidelijk en snel in de communicatie en is een betrouwbare partner bij aankoop en verkoop van een huis.
-
Leeuwerikstraat 98
10Uitstekend advies, goed luisterend, spot on communicatie gedurende proces, fijne mensen. Helder over verwachtingen.
-
Sontdwarsstraat 7
10Zeer ervaren makelaar. Deskundig. Korte lijnen. Super service.. erg blij met de begeleiding. Denken goed mee.
-
d'Hondecoeterstraat 13
10Huis verkocht via Faber, erg fijne ervaring! Communicatie ging top, via de groepsapp werd altijd alles snel gedeeld en werd er snel gereageerd bij vragen. De terugkoppelingen van Jesse na de bezichtigingen waren ook erg prettig. Zou deze makelaar dan ook zeker aanbevelen!
-
Groningerstraatweg 361 a5
10Heldere en laagdrempelige communicatie tijdens het hele verkoopproces. Het team was erg meedenkend in de juiste aanpak. De makelaar schakelde snel in een veranderde situatie. Onze tactiek tijdens het proces aangepast en met een heel mooi resultaat. Er was goed oog voor onze belangen en wensen tijdens het proces. Een aanrader dus!