Koningsstede Makelaardij
"¡Competente y experimentado!"
In uw woonomgeving bouwt u een veilige en comfortabele thuis. Het nemen van de juiste beslissingen is daarbij van groot belang. U heeft hierbij het voordeel dat u terechtkan bij een partij met uitgebreide ervaring in de woningmarkt. Bij Koningsstede Makelaardij staat uw woonwens centraal. Wij combineren kennis en passie voor de woningsector om u te begeleiden bij elke stap. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huur, wij staan voor u kla...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Celsiusstraat 18
7316KN Apeldoorn
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Loseweg 242
7315HD Apeldoorn
€ 899.000 k.k.
€ 4.967/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 181 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Meerpaal 8
7325NA Apeldoorn
€ 549.500 k.k.
€ 4.132/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 244 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vliststraat 2
7333MV Apeldoorn
€ 399.500 k.k.
€ 4.756/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Jachtlaan 251
7312GP Apeldoorn
€ 625.000 k.k.
€ 4.223/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 267 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Het Schip 180
7325NP Apeldoorn
€ 419.500 k.k.
€ 3.585/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (138)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
138 reseñas total
Funda
104 opiniones en Funda
34 reseñas en Google
-
Hermanos M
2Wij hebben via Koningstede een woning gekocht, maar onze ervaring met Marcel Heppen was helaas erg teleurstellend. Tijdens het proces merkten wij meerdere keren dat afspraken en communicatie niet duidelijk verliepen. Daardoor ontstond bij ons weinig vertrouwen. Wij raden daarom aan om extra alert te zijn wanneer je een woning koopt of verkoopt. Voor ons voelde de begeleiding niet betrouwbaar en werden belangrijke zaken niet goed opgepakt. Juist bij zo’n grote stap verwacht je eerlijkheid, duidelijkheid en goede ondersteuning, en dat hebben wij gemist. Ons advies: denk goed na voordat je met Marcel Heppen in zee gaat
-
Prins Willem-Alexanderlaan 944 A
10Fijn team die met je meedenken en je goed op de hoogte houden van de ontwikkelingen tijdens het verkoopproces. Bedankt Johathan en dames!
-
Tyas Nauta
10Het team en Jonathan van Koningsstede Makelaardij hebben mijn vrouw en ik goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Transparant en snel. Tevreden met de manier waarop het proces is verlopen.
-
Lena Vermees
6Onze ervaring met deze makelaar was wisselend. In het traject miste ik op meerdere momenten duidelijke communicatie en consistentie in afspraken. Dat gaf ons niet altijd het gevoel van betrouwbaarheid. Daarnaast vond ik de representatie en afstemming richting betrokken partijen soms minder professioneel dan verwacht. Uiteindelijk het huis goed verkocht