Koningsstede Makelaardij
"Fachkundig und erfahren!"
In uw woonomgeving bouwt u een veilige en comfortabele thuis. Het nemen van de juiste beslissingen is daarbij van groot belang. U heeft hierbij het voordeel dat u terechtkan bij een partij met uitgebreide ervaring in de woningmarkt. Bij Koningsstede Makelaardij staat uw woonwens centraal. Wij combineren kennis en passie voor de woningsector om u te begeleiden bij elke stap. Of het nu gaat om kopen, verkopen of huur, wij staan voor u kla...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Celsiusstraat 18
7316KN Apeldoorn
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Loseweg 242
7315HD Apeldoorn
€ 899.000 k.k.
€ 4.967/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 181 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Meerpaal 8
7325NA Apeldoorn
€ 549.500 k.k.
€ 4.132/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 244 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Vliststraat 2
7333MV Apeldoorn
€ 399.500 k.k.
€ 4.756/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Jachtlaan 251
7312GP Apeldoorn
€ 625.000 k.k.
€ 4.223/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- 267 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Het Schip 180
7325NP Apeldoorn
€ 419.500 k.k.
€ 3.585/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (138)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
138 Bewertungen insgesamt
Funda
104 Bewertungen auf Funda
34 Bewertungen bei Google
-
Hermanos M
2Wij hebben via Koningstede een woning gekocht, maar onze ervaring met Marcel Heppen was helaas erg teleurstellend. Tijdens het proces merkten wij meerdere keren dat afspraken en communicatie niet duidelijk verliepen. Daardoor ontstond bij ons weinig vertrouwen. Wij raden daarom aan om extra alert te zijn wanneer je een woning koopt of verkoopt. Voor ons voelde de begeleiding niet betrouwbaar en werden belangrijke zaken niet goed opgepakt. Juist bij zo’n grote stap verwacht je eerlijkheid, duidelijkheid en goede ondersteuning, en dat hebben wij gemist. Ons advies: denk goed na voordat je met Marcel Heppen in zee gaat
-
Prins Willem-Alexanderlaan 944 A
10Fijn team die met je meedenken en je goed op de hoogte houden van de ontwikkelingen tijdens het verkoopproces. Bedankt Johathan en dames!
-
Tyas Nauta
10Het team en Jonathan van Koningsstede Makelaardij hebben mijn vrouw en ik goed geholpen bij de verkoop van onze woning. Transparant en snel. Tevreden met de manier waarop het proces is verlopen.
-
Lena Vermees
6Onze ervaring met deze makelaar was wisselend. In het traject miste ik op meerdere momenten duidelijke communicatie en consistentie in afspraken. Dat gaf ons niet altijd het gevoel van betrouwbaarheid. Daarnaast vond ik de representatie en afstemming richting betrokken partijen soms minder professioneel dan verwacht. Uiteindelijk het huis goed verkocht