Startbox Makelaars
"¡Su agente inmobiliario en el sureste de Drenthe!"
Startbox Makelaars staat voor betrouwbare begeleiding bij aankoop, verkoop en huur in Zuidoost Drenthe. Vanuit onze kantoren in Emmen en Klazienaveen ondersteunen wij u bij elke stap van het proces. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, uw woning wilt verkopen of een huurobject zoekt, wij staan voor u klaar met expertise en persoonlijke aandacht. Bij de verkoop van uw woning leggen wij uit wat er allemaal meegeleverd moet worden en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zuidlaarderbrink 298
7812GL Emmen
€ 239.500 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Landschaplaan 16
7824BH Emmen
€ 150.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Dommersweg 45
7833KR Nieuw-Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 3.695/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 203 m²
- Área del lote
- 3999 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Emmerhoutstraat 157
7814XX Emmen
€ 500.000 k.k.
€ 4.902/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 4477 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Zwaluwenveld 19
7827PG Emmen
€ 299.000 k.k.
€ 2.513/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Laan van het Kwekebos 356
7823LP Emmen
€ 875.000 k.k.
€ 3.125/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 280 m²
- Área del lote
- 1518 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (99)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
99 reseñas total
Funda
79 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
Beatrixstraat 135
9Heel erg goed, meedenkend, zeer behulpzaam, betrouwbaar. Zou Startbox makelaars bij iedereen aanbevelen.
-
Hoofdstraat 128
10Zeer betrokken makelaarskantoor. Ze geven duidelijke adviezen waar je mee geholpen bent. Echte aanrader!
-
Orvelterbrink 194
10Ronald is een ontzettende leuke jonge makelaar met heel veel kennis van zaken! Alles is bespreekbaar en luistert heel goed naar de wensen. Hij was vrijwel altijd bereikbaar en reageerde altijd snel wat ik heel prettig vond. Ik zou hem zeker aanraden!
-
De Lemzijde 18
10Uitermate tevreden over Start-Box en met name Bas Stroeve, in tegenstelling tot vele andere kantoren en makelaars doen zij wel wat ze zeggen. In de afgelopen 25 jaar al heel wat verschillende makelaars gezien en gezien acteren in mijn opdracht. Bas is het vertrouwen waard.
-
Eikenwal 14
10We hadden een geweldige makelaar. Het klikte meteen. Gewoon ontspannen en een geintje erbij. Echt geweldig. En zeker verstand van.
-
Slenerweg 83 40
10Het contact met de makelaar was wederom naar wens. Duidelijk en resultaat gericht, met name de communicatie was zeer prettig. Ja, ik zou startbox makelaar zeker aanbevelen.
-
Hemrikkwartier 84 C3
9Fijn makelaarskantoor die je goed begeleid in het hele proces, en altijd beschikbaar voor vragen. Denken met je mee