Blekkink Makelaardij B.V.
Blekkink Makelaardij B.V. is al meer dan 35 jaar een vertrouwd gezicht in de regio Aalten. Wij staan voor betrouwbaarheid, kennis en persoonlijke aandacht, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk telt: uw woning of investering. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, doortastend en gericht op uw wensen. Wij zijn gecertificeerd in diver...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dijkstraat 34
7121EV Aalten
€ 475.000 k.k.
€ 1.518/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 313 m²
- Área del lote
- 710 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Zuiderkruis 13
7122WX Aalten
€ 359.500 k.k.
€ 3.595/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 309 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Hogestraat 40
7122BW Aalten
€ 375.000 k.k.
€ 3.319/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 451 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Schooldijk 13
7122LX Aalten
€ 698.013 k.k.
€ 3.232/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- 1125 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Manschotplein 59
7121BL Aalten
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Stadsbroek 47
7126CM Bredevoort
€ 289.500 k.k.
€ 3.146/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (21)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
21 reseñas total
21 reseñas en Google
-
henk groot roessink
10Traducido por IAInformación buena recibida.
-
Aynur Agbulut
10 -
Jan Hartingsveld
2Als eerste een bod uitgebracht op een huis en vervolgens niets meer gehoord. Na enkele weken met moeite een antwoord, blijkt dat ik te snel had geboden omdat biedingen nu pas uitgebracht konden worden, dit was niet verteld en nergens …
-
Frank Teekman
2Waardeloze service. Direct nadat een woning online kwam via Funda een reactie gestuurd met een aantal vragen. Een week later een herinnering gestuurd direct naar het info emailadres. Weer geen reactie. Gisteren weer een herinnering …
-
Ramon Haverkamp
2 -
J Ter Haar
8 -
Danny Oesterholt
2Een huis komt in het weekend online, maandag direct gebeld voor een bezichtiging. Er zou worden teruggebeld, dit gebeurde niet, vervolgens zelf weer gebeld. Blijken er al bezichtigingen gepland te zijn? Vreemde gang van zaken. Uiteindelijk blijken er mensen ‘geselecteerd’ te zijn. Gebaseerd op? Hierover een klachtenmail gestuurd naar Blekkink met de vraag om terugkoppeling. Uiteraard hebben we tot op heden geen antwoord ontvangen. In ieder geval niet te spreken over de gang van zaken bij Blekkink Makelaardij en mede daardoor, in mijn optiek, uiterst onprofessioneel!
-
Jaap Jacobsen
2 -
Hansje Haman
4Helaas tot op heden nog geen reactie gehad op info vraag. Misschien dat ze vakantie hebben en dat ze als nog snel reageren ga ik vanuit