Alpina Roerdalen
"Tu agente Alpina - Juntos hacemos posible"
Alpina Roerdalen staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Sint Odiliënberg. Ons team van NVM-makelaars staat voor je klaar bij elke stap in het kopen of verkopen van een woning. Wij luisteren naar jouw wensen en denken mee met je om jouw woondromen te realiseren. Of het nu gaat om een verkoop, aankoop of waardebepaling – wij hebben de expertise en ervaring om jou te begeleiden. Met een sterke lokale en landelijke aanwez...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kemp 1
6049CA Herten
€ 595.000 k.k.
€ 4.760/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Dr.Nolenslaan 6
6074CA Melick
€ 345.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 156 m²
- Área del lote
- 291 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Leenakker 31
6071XH Swalmen
€ 399.500 k.k.
€ 3.474/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 265 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bereklauw 17
6075GP Herkenbosch
€ 599.500 k.k.
€ 3.122/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 192 m²
- Área del lote
- 503 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Heinsbergerweg 58
6061AK Posterholt
€ 375.000 k.k.
€ 2.622/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 595 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Neerstraat 63
6041KB Roermond
€ 799.500 k.k.
€ 3.111/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 257 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (39)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
39 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Maasstraat 61
10Ontzettend tevreden over de begeleiding van Geert bij de verkoop! Duidelijke communicatie en een realistisch verhaal. Alles werd vlot opgepakt en professioneel geregeld. Kortom: een betrokken, betrouwbare en efficiënte makelaar die ik zeker aanbeveel!
-
Sandra Ewalts
10Fijn kantoor, zowel bij de bank als ook de verzekeringsadviseur, altijd even behulpzaam en vriendelijk.
-
Bartelsstraat 20
10Onze makelaar kent de lokale markt. Hij was open in zijn communicatie en gaf duidelijk aan wat hij de beste aanpak achtte. Bij vragen kreeg ik duidelijke uitleg waarom hij bepaalde voorstellen maakte en welke andere opties ik nog meer had (en waarom hij deze niet zou kiezen). Als er vragen waren dan was hij altijd bereikbaar. Kortom: top!
-
De Kaanjel 38
10Geert heeft ons enorm geholpen met de verkoop van ons huis. Door zijn deskundigheid hebben we een mooi verkoopresultaat bereikt.
-
Brouwestraat 34
10Traducido por IANos mantuvieron informados constantemente sobre la situación, Desde el comienzo hasta la venta nos mantuvieron informados de todo lo que ocurría, Tuvimos un buen contacto
-
E M
10Traducido por IADesde el momento en que decidimos vender nuestra casa, Alpina Roerdalen con el agente inmobiliario Geert Heldens fue un pilar firme. Nos dio consejos claros, fue muy transparente sobre el proceso y se encargó de todas nuestras preocupaciones. Lo que más nos llamó la atención fue su compromiso personal y la excelente comunicación rápida. Nos mantuvo informados en cada paso del proceso. Gracias a la expertise de Geert, la venta se completó dentro de nuestras expectativas. Lo recomendamos encarecidamente a Alpina Roerdalen y especialmente a Geert Heldens para toda persona que busque un agente inmobiliario confiable y competente.